Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про утворення опорних закладів загальної середньої освіти та філії

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

    ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

 

Чотирнадцята сесія                                                     VІI скликання                                                                                                                                                                                                                                                                  

від ______________2018                                                 №

 

Про утворення опорних закладів

загальної середньої освіти та філії

 

   Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 90, 104-107 Цивільного Кодексу України, ст. 11 Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 року № 777 «Про затвердження Положення про освітній округ», постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 року №79 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»,  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», відповідно до рішення сесії Семенівської сільської ради від 23.02.18 року № 320 «Про проведення конкурсу  на визначення опорного закладу загальної середньої освіти Семенівської сільської ради та затвердження Типового положення про опорний заклад загальної середньої освіти Семенівської сільської ради», протоколу рішення конкурсної комісії із визначення опорного закладу загальної середньої освіти Семенівської сільської ради від 17.04.2018 року про результати конкурсу огляду закладів загальної середньої освіти, з метою забезпечення умов для рівного доступу осіб до якісної освіти, раціонального і ефективного використання наявних ресурсів суб’єктів округу, їх модернізації, сільська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

Утворити опорний заклад загальної середньої освіти на базі  Красівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Ц.Л.Посудевського Семенівської сільської ради, що знаходиться за адресою13350,  село Красівка Житомирської області, вулиця Миру, 24. 

Утворити опорний заклад загальної середньої освіти на базі Хажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради, що знаходиться за адресою: 13374, село Хажин Житомирської області, вулиця Двірська, 42.

3. Утворити філію опорного закладу загальної середньої освіти Хажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради – Терехівську загальноосвітню школу  І-ІІ ступенів, яка знаходиться за адресою: 13375, село Терехове Житомирської області, вулиця Джозефа Конрада, 5.

4. Відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради              (Колесник Л.М.):

4.1. Здійснити організаційно-правові заходи, пов’язані з утворенням опорних навчальних закладів в порядку, визначеному законодавством.

4.2. Розробити та подати на розгляд сесії сільської ради Положення про філію опорного закладу загальної середньої освіти Семенівської сільської ради.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист).

 

 

Сільський голова                                                                 Н.В.Семенюк

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь