Про проведення фестивалю-огляду для створення здорової конкуренції серед творчих колективів громади з метою поліпшення якісного рівня виконання

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

від 15  листопада  2018 pоку                                            №

Про проведення фестивалю-огляду  для створення здорової конкуренції серед творчих колективів громади з метою поліпшення якісного рівня виконання

Відповідно ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заслухавши інформацію директора   Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради Якимчук О.В, про  проведення фестивалю-огляду для створення серед творчих колективів громади з метою поліпшення якісного рівня виконання,  виконком сільської ради відмічає, що умовами успішного функціонування  творчих колективів  ЦКіД  повинні проводитись фестивалі –огляди  для  якісних показників  роботи.

Фестиваль це масове, святкове дійство,   яке є невід’ємною частиною  культури населення,  збереження, розвиток та примноження кращих традицій  мистецтва, підтримка талановитих виконавців, творчих аматорських колективів, формування креативного мислення щодо організації процесу в культурі; обмін досвідом і творча співпраця з колективами.

Саме тому Центр культури і дозвілля пропонує  започаткувати декілька фестивалів та підтримувати традицію їх проведення;

- молодіжний музичний  фестиваль «Молоді таланти» мета проведення; заохочення молодих талановитих співаків до мистецтва та здорової творчої конкуренції; новорічно різдвяний фестиваль, метою проведення якого є популяризація українських національних традицій, звичаїв та обрядів, адже новорічно-різдв'яні святкування завжди сприяють організації змістовного дозвілля та створюють чудову атмосферу.

- «Козацький фестиваль-ярмарок» започаткувати   з метою відродження українських традицій та створенням місця відпочинку для всієї сім'ї.

Фестивалі різних видів мистецтв мають великий соціальний і  економічний потенціал, завдяки якому можуть приносити вигоду як своїм організаторам, так і громаді.

Плануючи проведення  фестивалю, слід приділити особливу увагу маркетингу цього культурного «продукту», оцінити фестиваль з комерційною думки і вирішити традиційні питання заходу.

Працюючи у бік туризму організатори забезпечують  додаткові можливості по заохоченню туристів до певної місцевості.

Адже саме під час розважальних заходів фестивалю відбуваються масові короткочасні об'єднання значної частини осіб, іноді представників різних соціальних груп з різними інтересами. Публіка завжди збирається заради спільної і певної виховної мети, тому більше керовано, у ній діють закони маси. Святкова, весела невимушена атмосфера фестивалів сприяє підвищенню згуртованості. Відвідувачі фестивалю відкриті до спілкування, налаштовані до прийняття інформації,

Масові фестивалі віддавна завоювали загальну любов, і перетворилися на істинно народні гуляння. Періодичне проведення фестивалів – це одне з найпопулярніших і найефективніших різновидів PR-акцій.

Отже ЦКіД  пропонує започаткувати фестивалі на території Семенівської сільської ради з метою  творчої конкуренції серед молоді та аматорських колективів, залучення туристів до привабливих куточків громади, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Роботу ЦКіД  Семенівської сільської ради вважати задовільною.

2 . Творчим працівникам  Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради:

- започаткувати проведення фестивалів в Семенівській ОТГ

- постійно працювати над пошуком молодих  талановитих виконавців   -

- підвищувати рівень творчих аматорських колективів

-розробляти нові форми проведення започаткованих фестивалів

- розвивати та відкривати нові можливості туристичного маршруту Семенівської ОТГ

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                          Н.В.Семенюк