Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, надання та укладання договору оренди на земельну ділянку з громадянином Шуберанським Л.Т.

 

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                           Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять шоста сесія                                                          VΙI скликання

 

від 06 червня  2019 року                                                        № 618

 

Про затвердження проекту землеустрою                                                                    щодо відведення земельної ділянки,

надання та укладання договору оренди 

на земельну ділянку з  громадянином

Шуберанським Л.Т.

 

          Відповідно до ст.ст. 8, 19, 22, 25, 30  “Про землеустрій”, ст. ст. 12, 93, 122,124, 125, 126, 134 п.2., 186  Земельного кодексу України,  Закону України « Про оренду землі», статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» розглянувши заяву громадянина, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та матеріали, що обґрунтовують розмір та площу земельної ділянки, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

   1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,8000 га. з метою передачі її в оренду  громадянину Шуберанському Леоніду Тадеушевичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Семенівської сільської ради, Бердичівського району, Житомирської області.

  1. Надати в оренду громадянину Шуберанському Леоніду Тадеушевичу земельну ділянку комунальної власності за межами населених пунктів Семенівської сільської ради, загальною площею 0,8000 га.,  із земель сільськогосподарського призначення (кадастровий номер – 1820882100:08:000:0181), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код класифікатора видів цільового призначення земель – 01.01)

  

    3.Укласти з громадянином Шуберанським Леонідом Тадеушевичем договір оренди на земельну ділянку комунальної власності за межами населених пунктів Семенівської сільської ради, загальною площею 0,8000 га.,  із земель сільськогосподарського призначення (кадастровий номер

– 1820882100:08:000:0181), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код класифікатора видів цільового призначення земель – 01.01), із терміном дії договору оренди земельної ділянки строком на _10_ років, встановивши розмір орендної плати за використання земельної ділянки у розмірі  9 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

      

         4.Орендарю земельної ділянки зареєструвати право оренди земельної ділянки протягом шести  місяців з дати надання даного рішення.

 

         5.У разі невиконання пункту 4 даного рішення сільська рада залишає за собою право визнати рішення таким, що втратило чинність.

 

         6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва та екології

 

 

 

Сільський голова                                                              Н.В. Семенюк

 

        

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь