Про затвердження заходів щодо запобігання виникненню пожеж в побуті,протягом опалювального періоду 2018-2019 роки .

РІШЕННЯ

від 18  жовтня 2018 pоку                                                                № 122

Про затвердження заходів

щодо запобігання виникненню пожеж

в  побуті,протягом опалювального періоду

2018-2019 роки .

З метою запобігання виникненню пожеж в побуті, зменшення можливих збитків від пожеж та подальшого негативного впливу їх наслідків, відповідно до статті 19 пункту 2  Кодексу цивільного захисту України, керуючись статтями 33, 38, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план заходів  щодо запобіганню виникненню пожеж в побуті, проведення навчання населення правил пожежної безпеки в  побуті та громадських місцях (додаток№1).

2.  Затвердити склад групи  працівників центру соціальних послуг  , депутатів,  виконуючих обов’язки старост  по проведенню заходів по навчанню населення правил  пожежної   безпеки (додаток № 2) .

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                           Н.В.Семенюк

до рішення виконкому

Семенівської сільської ради

від 18  жовтня 2018 року  №122

П Л А Н

заходів, щодо запобігання виникненню  пожеж в побуті,  протягом пожеженебезпечного періоду  на території Семенівської  сільської ради

1.Рекомендувати  керівникам с/г підприємств, фермерських господарств,:

- провести інструктажі з робітниками з питань дотримання Правил пожежної безпеки на виробництві і побуті;

- організувати своєчасне прибирання території від сміття та сухої трави, заборонити її випалювання;

- створити необхідні резерви паливно-мастильних матеріалів;

- забезпечити об’єкти первинними засобами пожежогасіння згідно з нормами забезпечення;

- провести перевірку стану пожежної безпеки виробничих, складських та інших приміщень, їх підготовленості, у протипожежному відношенні, до експлуатації у осінньо-зимовий  період. Вилучити з користування пожежонебезпечні електричні прилади.

2. Зобов’язати керівників дитячих дошкільних установ, навчальних, культурно-просвітніх закладів, та інших об’єктів з масовим перебуванням людей:

- практично відпрацювати з обслуговуючим персоналом дії за планами евакуації людей на випадок виникнення пожежі.

- здійснити перевірку технічного стану та ремонт електричних мереж і електрообладнання

- забезпечити об’єкти первинними засобами пожежогасіння згідно з нормами належності, провести технічне обслуговування наявних вогнегасників. Забезпечити об’єкти знаками пожежної безпеки. Оновити пожежно профілактичні, інформаційно-навчальні матеріали в кабінетах і куточках „Пожежна безпека”.

3. Працівникам центру соціальних послуг , депутатам сільської ради, виконуючим обов’язки старост:

- провести роз’яснювальну роботу з громадянами з питань забезпечення пожежної безпеки на території сільської ради, недопущення випалювання сухої трави , стерні;

- провести інструктаж дорослого населення  з правил  пожежної  безпеки при екплуатаціїї пічного опалення,саморобних опалювальних приладів , особливу увагу приділивши при цьому одиноким громадянам похилого віку , особам , що зловживають спиртними напоями та багатодітним сім’ям.

- особливу увагу звертати на  громадян «групи ризику» (багатодітні сім’ї, одинокі-пристарілі громадяни, та осіб, що зловживають алкогольними напоями)  та здійснювати постійний  контроль за дотриманням вказаної категорії осіб вимог протипожежної безпеки.  За результатами обстеження відібрати заяви громадян на ремонт приладів пічного опалення, електромережі та вирішити питання по усуненню  недоліків по виявлених фактах.

4. Розглянути питання стану пожежної безпеки населених пунктів на  зборах або сходках сіл.

5. Проводити висвітлення питань попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них у засобах масової інформації, дошках оголошень, на офіційному сайті сільської ради.

Секретар сільської ради                                                О.М.Гортовлюк

до рішення виконкому

Семенівської сільської ради

від 18 жовтня 2018 року  №122