Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про черговий призов громадян України на строкову військову службу восени 2017 року та приписку юнаків 2001 р.н. до призовних дільниць

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

ПРОЕКТ     Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 21 вересня 2017року                                                               №

 

Про черговий призов громадян України                                                                    на строкову  військову службу восени 2017 року                                                 та приписку юнаків 2001 року народження до призовних дільниць

 

         З метою забезпечення організованої підготовки та проведення на території Семенівської сільської ради призову громадян України на строкову військову службу в Збройні Сили України, забезпечення приписки юнаків до призовних дільниць, керуючись Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» , ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування  України», Указом Президента України № 44/2017від 24.02.2017 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році»,

виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

   1. Організувати та провести на території Семенівської сільської ради призови громадян України , придатних за станом здоров'я до військової служби чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, у жовтні - листопаді 2017 року.

2. Завідувачу військово-облікового бюро Андрійчуку І.А., виконуючим обов’язки старост в відповідних старостинських округах:

 2.1. Провести роботу щодо звірки списків призовників, які перебувають на військовому обліку з обліковими даними військового комісаріату, отримати у військовому комісаріаті списки призовників, які підлягають виклику на медичну та призовну комісію у жовтні - листопаді 2017 року.

2.2. Здійснити 100% оповіщення та забезпечення явки призовників на призовну комісію.

2.3. Оповіщення про явку для проходження медичної та призовної комісії здійснити у відповідності до вимог наказу військового комісара: шляхом доведення наказу військового комісара до населення та шляхом вручення персональних повісток під підпис призовника.

2.4. Про результати призову громадян на строкову військову службу у 2017 році інформувати виконком сільської ради до 15.12.2017 року.

3. В разі відсутності призовників на території сільської ради надати в Бердичівський об’єднаний міський військовий комісаріат документи, які підтверджують виклик призовників, та їх відсутність на території сільської ради.

4. Організувати та провести на території Семенівської сільської ради з 1січня   по 30 березня 2018 року приписку юнаків 2001 року народження, які проживають на території сільської ради, до призовної дільниці Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату.

 5. Провести уточнення списків призовників, які підлягають приписці до призовної дільниці (до 25 листопада 2017 року).

 6. Забезпечити підготовку особових справ призовників (до 15 грудня 2017 року)

7. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

Сільський голова                                               Н.В.Семенюк

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь