«Про виконання бюджету Семенівської сільської територіальної громади за 2022 рік»

За 2022 рік  до  бюджету сільської територіальної громади   зараховано всього надходжень в сумі 53642,7 тис. гривень., що менше на 8867,5  тис.грн., в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Власних надходжень до бюджету сільської територіальної громади  надійшло в сумі 37586,7 тис.грн., або менше проти аналогічного періоду минулого року на 2302,8 тис.грн., або зафіксовано спад на 6%, до спеціального фонду надходження склали  1089,0  тис.грн., або на 935,9 тис.грн менше за аналогічний період минулого року. Трансфертів з державного бюджету надійшло в сумі 14966,9 тис.грн., що менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 5628,8 тис.грн.

Всього з сільського бюджету за 2022 рік  використано коштів на суму 48574,5 тис.грн. Видаткова частина загального фонду бюджету за вказаний період виконана в сумі 47555,5 тис. грн., коштів спеціального фонду використано в сумі 1019,0 тис.грн.

У ході виконання бюджету першочергова увага приділялась фінансуванню захищених статей бюджету. В цілому по  бюджету громади спрямовано коштів на першочергові видатки в сумі 42218,7 тис.грн, питома вага в структурі загального фонду видатків становить 89 %.

У звітному періоді  забезпечена в повному обсязі виплата заробітної плати з нарахуваннями. Кошти резервного фонду у 2022 році не використовувались. Всі матеріали щодо виконання бюджету сільської територіальної громади за 2022 рік розміщені на офіційному сайті.