В Семенівській громаді відкрито молодіжний хаб

В Семенівській громаді відкрито молодіжний хаб.

Осередок молодіжного життя розмістився у приміщенні клубу села Хажин . Історія створення хабу розпочалася з проєкту, який, зрештою, вдалося успішно реалізувати.

Облаштували хаб за підтримки народного депутата Украіни Богдан Кицак придбали меблі, провели ремонт,замінили електромережу для опалення ,придбали телевізор для перегляду фільмів .Мета цього проєкту -втілювати у життя спільну ідею молоді. Яку саме – визначатимуть найближчим часом, адже спільних задумів уже доволі багато.

Координаторкою хабу під назвою «Драйв» стала Aleksandra Reminnaya .Вона любить влаштовувати незвичайні вечірки для молоді та має багато ідей, як зробити дозвілля по-справжньому цікавим, небанальним та урізноманітнити буденність.

З відкриттям хабу привітали гості: Богдан Кицак,Людмила Кицак,Богдан Коляда Побажали господарям хабу сміливо втілювати амбітні ідеї та потрібні проєкти. А молоді таланти додали гарного настрою піснeю і танцем.Всі присутні загадали бажання на найближчі 5 років ,які розмістили у капсулі часу .Сподіваюсь вони всі обов’язково збудуться .У молодіжному хабі кажуть: будуть раді усім, хто потребує дружнього спілкування, має цікаві задуми та замість посиденьок з алкоголем обере активний відпочинок та розвиток у колі однодумців.

Молоді лідери уже складають першочергові плани, як згуртувати однолітків. Ініціатори створення молодіжних хабів упевнені: ці осередки стануть потужними рушіями розвитку молодіжного життя у краї та прикладом для багатьох інших територіальних громад.Дякуємо .Сильні разом