A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Депутатський корпус

Депутати

Семенівської сільської ради

VIII скликання

№ округу

Прізвище ім’я  по батькові, 

№ Виборчого кругу

Освіта

Місце роботи

Посада

Місце

проживання

Контакти

Постійна 

комісія

1

Андрійчук Ігор Анатолійович

ВО №6

вища

спеціаліст

Семенівська сільська рада

с. Великі Низгірці

  комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я, та соціальний захист)

2

Волкова Марія Михайлівна

ВО №5

вища

голова ФГ

ФГ "Агро-Степ"

с. Семенівка

  комісія з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку

3

Гортовлюк Олена Михайлівна

ВО №2

вища

секретар сільської ради

Семенівська сільська рада

с.Хажин

  комісія з питань земельних відносин, будівництва та екології

4

Грубенька Тетяна Олександрівна

ВО №4

загальна середня

Тимчасово не працює

с. Іванківці

  комісія з питань земельних відносин, будівництва та екології

5

Гуменюк Наталія Євгенівна

ВО №2

середня

спеціальна

завідуюча ФАП с.Хажин

КНП "Центр первинної-медико-санітарної допомоги" Семенівської сільської ради

с.Хажин

  комісія з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку

6

Загоруйко Анна Василівна

ВО №3

Середня-

спеціальна

агроном

ПП "Білан Ю.А."

с. Великі Гадомці

  комісія з питань земельних відносин, будівництва та екології

7

Залевський Володимир Вікторович

ВО №7

професійно-технічна

підприємець

м.Бердичів   комісія з питань земельних відносин, будівництва та екології

8

Захарова Інна Миколаївна

ВО №4

вища

директор ЗДО

ЗДО "Журавлик"

с. Іванківці

  комісія з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку

9

Зозуля Анатолій Борисович

ВО №5

вища

Агроном по захисту рослин

ПП "Климчук"

с. Семенівка

  комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я, та соціальний захист)

10

Коваль Геннадій Володимирович, 

ВО №1

вища

ФОП "Коваль Геннадій Володимирович"

с. Кикишівка

 

комісія з питань земельних відносин, будівництва та екології

11

Ковальчук Наталія Павлівна

ВО №7

середня спеціальна

завідуюча ФП

КНП ЦПМСД Семенівської сільської ради

с. Закутинці

 

комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я, та соціальний захист)

12

Негребецький Валентин Юліанович

ВО №8

вища

директор

ТОВ «Красівське»

м.Бердичів

 

комісія з питань земельних відносин, будівництва та екології

13

Оленюк Олеся Петрівна

ВО №5

вища

спеціаліст

Семенівська сільська рада

 

с. Семенівка

 

комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я, та соціальний захист)

14

Панасюк Сергій Павлович

ВО №2

вища

провідний інженер з метрології

ДП "Житомирстандартметрологія"

с.Хажин

 

комісія з питань земельних відносин, будівництва та екології

15

Петяк Лариса Анатоліївна

ВО №6

вища

спеціаліст

Семенівська сільська рада

с. Великі Низгірці

  комісія з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку

16

Пушкарук Дмитро Олександрович

ВО №2

вища

керівник ФГ

ФГ "Агродім+"

м.Бердичів

 

комісія з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку

17

Римарчук Наталія Володимирівна

ВО №6

середня-

спеціальна

директор ЗДО

ЗДО "Золотий ключик"

с. Великі Низгірці

 

комісія з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку

18

Тринчук Ірина Василівна

ВО №3

вища

директор Садківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Садківська ЗОШ І-ІІ ступенів

с. Садки

 

комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я, та соціальний захист)

19

Харитончук Тетяна Миколаївна

ВО №8

середня спеціальна

фельдшер

КНП ЦПМСД Семенівської сільської ради

м.Бердичів

 

комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я, та соціальний захист)

20

Чорноус Руслана Миколаївна

ВО №1

вища

головний бухгалтер

ФГ "Чорноус М.Л."

с. Кикишівка

 

комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я, та соціальний захист)

21

Шеретун Микола Миколайович

ВО №4

середня спеціальна

завідувач господарством

Семенівська сільська рада

с. Іванківці

 

 

22

Юзефович Володимир Нарцизович

ВО №1

вища

пенсіонер

с. Терехове   комісія з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку

https://Результа Перших місцевих виборів депутатів

https://Резульати Перших місцевих виборів депутаті

http://Постанова. Перші та чергові місцеві вибори

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь