Підвищення ефективності роботи з протидії домашньому насильству

Продовжуємо рухатись у напрямку підвищення ефективності роботи з протидії домашньому насильству у Семенівська громада . Саме зараз відбувається навчання учасників новоствореної мобільної кризової служби з усіх дотичних до цієї теми сфер: представників структур Семенівської сільської ради - Центру надання соціальних послуг, служби у справах дітей, відділу освіти, молоді та спорту. А також партнерів, які є невід'ємною частиною комплексної допомоги постраждалим та роботи з кривдниками: працівників Бердичівський районний відділ поліції Житомирщини, Бердичівського відділення Центру пробації в Житомирській області, Бердичівський місцевий центр з надання БВПД.

Навчання проводить спеціаліст Житомирський Оцсссдм, психолог Вероника Мышковская. По закінченню всі учасники отримають свідоцтва, які засвідчуватимуть проходження навчання і можливість професійно працювати у сфері протидії насильству.

Дуже конструктивним є спілкування учасників. Знання, якими вони діляться - доповнюють поінформованість кожного, виробляється спільне бачення взаємодії, вивчаються нормативні акти українського законодавства.

#Сильніразом!

Нагадуємо, що започаткування роботи мобільної кризової служби здійснюється завдяки підтримці проекту «Вчасно зреагуй – життя врятуй!» програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.