Про виділення коштів для придбання житла особі з числа дітей-сиріт Лисовій Н.І.

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцята сесія                                                                             VΙΙ скликання

від 30 листопада 2018 року                                                      № 467

Про виділення коштів для придбання

житла особі з числа дітей-сиріт Лисовій Н.І.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» зі змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року № 300 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877»,  рішення 20 сесії Семенівської сільської ради 7 скликання від 30.11.2018 року № 466 «Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2018-2020 роки», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Виконавчому комітету сільської ради:

1.1. Здійснити за рахунок субвенції з державного бюджету                          211808,00 грн. (двісті одинадцять тисяч вісімсот вісім гривень, 00 копійок)  , у тому числі 7000,00грн. (сім тисяч гривень, 00 копійок) на нотаріальне оформлення договорів, та коштів сільського бюджету 46082,00грн. (сорок шість тисяч вісімдесят дві гривні, 00 копійок) придбання житлового будинку загальною площею  49 кв.м., що знаходиться за адресою: Житомирська   область,   Бердичівський   район,  с.Семенівка,   вул. Шкільна,   буд. 23, та земельної ділянки 0,2500 га, на якій розташований будинок з кадастровим номером 1820882402:01:003:8036, загальною вартістю 250890,00грн.  (двісті п'ятдесят тисяч вісімсот дев'яносто гривень, 00 копійок) у власність особи з числа дітей-сиріт Лисової Наталії    Ігорівни,   24.12.1995   року  народження : з них  204390,00 грн.(двісті чотири тисячі триста дев’яносто гривень, 00 копійок) – вартість будинку,  46500, 00 грн. (сорок шість тисяч п’ятсот гривень, 00 копійок) – вартість земельної ділянки.

1.2. Кошти, виділені на придбання будинку з державного та сільського бюджетів, перерахувати на рахунок продавця -  Донченко Клавдії Мечиславівни.

2. Заборонити особі з числа дітей-сиріт Лисовій Н.І. здійснювати відчуження (продаж) придбаного нерухомого майна протягом десяти років.

3. Після набуття права власності на вказане вище майно особу з числа дітей-сиріт Лисову Наталію Ігорівну зняти з квартирного обліку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Семенівської сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                          Н.В.Семенюк