Про неналежне виконання Рудніцькою Ю.Р., Лежнюком Г.Л. своїх батьківських обов`язків

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

від «___»______ 2018 року                                                                    № ____

Про неналежне виконання

Рудніцькою Ю.Р., Лежнюком Г.Л.

своїх батьківських обов`язків

Відповідно до ст.ст. 32, 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись статтею 5 Закону України „Про охорону дитинства”, з метою соціально-правового захисту прав дитини, виконавчий комітет  сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Попередити громадян Рудніцьку Юлію Робертівну, Лежнюка Геннадія Леонідовича, жителів села Великі Низгірці, про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов`язків та надати їм 2-тимісячний термін для виправлення ситуації в сім`ї. В разі невиконання клопотати про позбавлення Рудніцької Юлії Робертівни, Лежнюка Геннадія Леонідовича батьківських  прав.

2. Громадянам Рудніцькій Юлії Робертівні, Лежнюку Геннадію Леонідовичу створити належні санітарно-гігієнічні  умови для виховання та утримання дітей, забезпечити запас дров та запас продуктів, вжити заходів з припинення зловживання алкогольними напоями, погасити заборгованість за газопостачання, сприяти систематичному відвідуванню дитиною Рудніцьким Владиславом Вікторовичем, 2003 року народження, занять в Бердичівському професійному аграрному ліцеї, Лежнюку Г.Л. працевлаштуватись.

3. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                            Н.В.Семенюк