Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про надання дозволу на дарування будинку, в якому зареєстровані діти Стаднік С.В. та Стаднік А.В.

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

 

 

 

 

від ____________2018 року                                                       №

 

 

Про  надання дозволу на дарування

будинку, в якому зареєстровані діти

Стаднік С.В. та Стаднік А.В.

 

 

          Виконавчим комітетом Семенівської сільської ради розглянуто подані документи, заяву Стаднік Ядвіги Карлівни, яка звернулась до органу опіки та піклуванням з проханням надати дозвіл на укладення договору дарування належного їй на підставі сідоцтва про право власності будинку, розташованого в селі Іванківці по вул.Рад, 5, її сину Стадніку Віталію Володимировичу. В будинку зареєстровані малолітні діти обдаровуваного – Стаднік Софія Віталіївна, 24.05.2003 року народження, та Стаднік Анна Віталіївна, 24.03.2010 року народження. Діти і надалі будуть зареєстровані в цьому будинку, їх права при здійсненні даного правочину порушені не будуть.

          Відповідно ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 17 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей”, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку надання органами опіки та піклування дозволів на вчинення правочинів щодо нерухомого майна дітей», ст.177 Сімейного кодексу України, виконком сільської ради

                                          

В И Р І Ш И В:

 

1. Дозволити Стаднік Ядвізі Карлівні, жительці с.Іванківці, укласти договір  дарування належного їй на підставі свідоцтва про право власності СТА 222971 від 09.09.2015 року житлового будинку, розташованого в селі Іванківці Житомирської області по вул.Рад, 5, на ім’я Стадніка Віталія Володимировича. 

2. Взяти до відома інформацію про те, що в результаті здійснення правочину з житлом діти Стаднік Софія Віталіївна, 24.05.2003 року народження, та Стаднік Анна Віталіївна, 24.03.2010 року народження, будуть мати право на користування житловою площею за адресою: с.Іванківці Житомирської області, вул.Рад, 5.

3. Рекомендувати заявниці Стаднік Я.К. здійснити правочин з житлом протягом трьох місяців та надати органу опіки та піклування – виконкому Семенівської сільської ради - копію договору дарування.

 

 

                    

Сільський голова                                                                    Н.В. Семенюк

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь