Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про використання шкільних автобусів відділом освіти, молоді та спорту, які утримуються за рахунок Семенівського сільського бюджету

УКРАЇНА

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

 

від                     2018 року                                                                    № ____

 

Про використання шкільних автобусів

відділом освіти, молоді  та спорту, які утримуються

за рахунок Семенівського сільського бюджету 

 

 

          З метою забезпечення ефективного та економного використання бюджетних коштів, відповідно до ст.32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами, наказу Міністерства транспорту України від 10.02.1998 року № 43 «Про затвердження Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті» зі змінами виконком сільської ради

  

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити «Порядок використання шкільних автобусів відділу освіти, молоді та спорту Семенівської ради» (додається).

 

2. Надати дозвіл відділу освіти, молоді та спорту на використання шкільних автобусів для участі у заходах Семенівської сільської ради за розпорядженням сільського голови.

 

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Л.М. Колесник.

 

 Сільський голова                                                                      Н.В.Семенюк

 

 

 

 

Затверджено

 

                                                                     Рішення виконкому сільської ради   

                                                                     №                від                                                             

  

                      

 

ПОРЯДОК

 використання шкільних  автобусів

відділу освіти, молоді та спорту

Семенівської сільської ради

 

                                                           

1. Обслуговування шкільних автобусів відділу освіти, молоді та спорту  Семенівської сільської ради Бердичівського району Житомирської області, які утримуються за рахунок сільського бюджету, здійснюється в межах встановлених лімітів та асигнувань, передбачених в кошторисі.

2. Шкільні автобуси використовуються для забезпечення безпечного регулярного і безоплатного перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів Семенівської сільської ради. Після кожної поїздки в подорожньому листі водій підтверджує особистим підписом час закінчення обслуговування та кількість кілометрів.

3. Шкільні автобуси закріплюються за водієм, а у разі його відсутності, за особою, яку призначає начальник відділу освіти, молоді та спорту  відповідальним.

4. Право на керування шкільним автобусом відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради має водій або особа, на яку покладаються права керуванням автобусом, згідно наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради, та має відповідне посвідчення на право керування транспортним засобом, та медичну довідку відповідного зразка.

5. Водій, що керує шкільним автобусом, зобов'язаний діяти відповідно до Правил дорожнього руху, виконувати відповідний порядок дорожнього руху, розпорядження працівників ДАІ України.

6. Організація експлуатації та збереження транспортних засобів, зберігання матеріальних цінностей покладається на водія або особу, на яку покладаються права керуванням автобусом

7. Водії, за якими закріплено використання шкільних автобусів, повинні щоденно забезпечувати їх  виїзд та заїзд до місця стоянки та  контролювати пробіг кілометрів за  день.

8. Встановити, що місцем стоянки шкільних автобусів є гаражі Бердичівського АТП, які використовуються відділом освіти, молоді  та спорту на договірних засадах. Документом обліку транспортної роботи шкільних автобусів є подорожній лист. Видача подорожнього листа має проводитись відповідно до чинних нормативних актів України. Виїзд автобусів без подорожнього листа забороняється.

9.  Водії шкільних автобусів відділу освіти, молоді та спорту зобов'язані при виїзді транспортного засобу пройти технічний та медичний огляд, який здійснюється відповідальними працівниками Бердичівського АТП відповідно до укладеного договору з відділом освіти,молоді та спорту. Відповідальним за оформлення та реєстрацію дорожніх листів призначається водій або особа, на яку покладають права користуванням шкільним автобусом відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради .

10. Водії шкільних автобусів не мають права відхилятися від затвердженого маршрути та графіку руху автобусів. Оформлені подорожні листи зберігаються в бухгалтерських документах централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради  у відповідності до встановлених законодавством норм.

11. Норми витрат пального та мастильних матеріалів на шкільні автобуси відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради  встановлюються відповідно до Норм витрат палива і мастильних матеріалів  згідно технічного паспорту транспортного засобу та наказу начальника  відділу  освіти, молоді та спорту.

12. Списання пального та мастильних матеріалів проводиться централізованою бухгалтерією відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради відповідно до посадових інструкцій у межах встановлених норм та на підставі подорожніх листів згідно з пробігом автотранспортного засобу.

13. Наднормативне споживання пального та мастильних матеріалів списується за рахунок винної особи.

 14. Облік запчастин, паливно-мастильних матеріалів покладається на централізовану бухгалтерію відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради  відповідно до посадових інструкцій.

15. У випадку порушення встановленого порядку використання шкільного автобуса  проводиться службове розслідування для виявлення винних осіб.

16. Водій, причетний до дорожньо-транспортної пригоди,  повинен діяти відповідно до Правил дорожнього руху України.

17. Особа, винна у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди при використанні шкільного автобусу відділу освіти, молоді та спорту  Семенівської сільської ради, несе відповідальність у відповідності до чинного законодавства України.

18. Відділ освіти, молоді та спорту забезпечує організацію проведення технічного огляду шкільних автобусів ліцензованими підприємствами в терміни, передбачені чинним законодавством, страхування транспортних засобів та життя і здоров'я водіїв шкільних автобусів. Відповідальними за безпеку учнів під час руху шкільних автобусів є особи, призначені директорами ЗНЗ.

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь