Про неналежне виконання Деньгою Л.С. своїх батьківських обов`язків

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

від «___»______ 2018 року                                                                    № ____

Про неналежне виконання Деньгою Л.С.

своїх батьківських обов`язків

Відповідно до ст.ст. 32, 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись статтею 5 Закону України „Про охорону дитинства” , з метою соціально-правового захисту прав дитини, виконком   сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Попередити громадянку Деньгу Людмилу Степанівну, жительку села Семенівка, про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов`язків та надати їй 6-тимісячний термін для виправлення ситуації в сім`ї. В разі невиконання клопотати про позбавлення Деньги Л.С. батьківських  прав.

2. Громадянці Деньзі Людмилі Степанівні створити належні санітарно-гігієнічні  умови для виховання та утримання дитини, забезпечити запас дров та запас продуктів, стати на облік в Бердичівському міському центрі зайнятості, вжити термінових заходів з припинення зловживання алкогольними напоями.

3. Тимчасово влаштувати дитину Деньгу Віталія Ігоровича в заклад охорони здоров»я.

4. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                           Н.В.Семенюк