Поліцейський офіцер громади

Фото без опису

Територію Семенівської громади обслуговує капітан поліції Сідорко Денис Олегович. До складу громади входять 14 сіл: Великі Низгірці, Великі Гадомці, Дубівка, Закутинці, Іванківці, Кикишівка, Красівка, Малі Гадомці, Нова Олександрівка, Садки, Семенівка, Сингаївка, Терехове та Хажин.

Прийом громадян поліцейським офіцером громади капітаном поліції Сідорко Денисом Олеговичем здійснюється кожного середи та п'ятниці з 10.00 год. до 13.00 год. за адресою: Бердичівський р-н, с. Хажин, вул. Двірська 1 поліцейська станція (приміщення старостату). Моб. тел. 0689624147

У разі його відсутності ви можете звернутися до начальника відділу превенції Бердичівського РВП ГУНП у Житомирській області майора поліції Остріцького Олега Петровича (тел. 0984264871).

У разі термінової необхідності отримання допомоги органів внутрішніх справ ви можете зателефонувати до чергової частини Бердичівського РВП ГУНП у Житомирській області за телефоном 102 (з мобільного дзвінок безкоштовний).