Про роботу медичних установ

РІШЕННЯ

від 13 грудня 2018 року                                                                       № 144

Про  роботу медичних установ

Заслухавши інформацію головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради  Глушкової С.І., керуючись       п.3 ст. 29  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію  про роботу  медичних установ прийняти до відома.

2.   Головному лікарю  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради  Глушкової С.І.,:

2.1. покращити профілактичну роботу серед населення громади по попередженню інфекційних захворювань;

2.2. особливу увагу приділяти питанню виявлення та надання медичної допомоги хворим на туберкульоз;

2.3. провести профілактичну роботу по попередженню захворювань на грип та правила поведінки при виявленні захворюваності;

2.4. покращити трудову дисципліну медичного персоналу в медичних установах Семенівської  сільської ради.

2.5. забезпечити центри первинної медико-санітарної допомоги та його підрозділи обладнанням згідно з табелем матеріально-технічного оснащення (у відповідності до наказу МОЗ України від 27.12.2013 р. №1150).

2.6. Забезпечити виконання показника повноти охоплення профілактичними оглядами потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС.

2.7. Забезпечити виконання заходів по  організації медичного забезпечення  учасників  АТО.

2.8. Забезпечити в закладах ПМСД реалізацію права пацієнта щодо вибору лікаря шляхом укладання договору між ними.

2.9.При формуванні місцевих бюджетів передбачати кошти на виконання програм у сфері охорони здоров’я  на розвиток матеріально-технічної бази КнП «ЦПМСД»  Семенівської сільської ради, оновлення медичного обладнання та спеціалізованого санітарного транспорту.

2.10.Продовжувати впровадження пріоритетних форм надання невідкладної медичної допомоги.

2.11.Забезпеченість населення ліжками в денних стаціонарах – 24,3 (на 10000 населення);

2.12.Лікування в денному стаціонарі становить 6,2  ( на 10000 населення).

2.13.Забезпечити впровадження електронного реєстру пацієнтів, при відвідуванні амбулаторно-поліклінічного закладу та попереднього запису на прийом до вузьких спеціалістів через інтернет.

3. Контроль за виконанням даного рішення  залишаю за собою.

Сільський голова                                                               Н.В.Семенюк