Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

ПРОЕКТ      Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята сесія                                                                           VΙI скликання

від  _____________   2018 року                                                            №

Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж  земельних  ділянок в натурі (на місцевості)

Відповідно  до  ст.ст.26,33  Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст.ст.8, 19, 25, 55 Закону України «Про  землеустрій», ст.ст.12, 116, 118, 122 Земельного  кодексу  України,  розглянувши  заяву  громадян   та  додані  документи, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити Кравчук Галині  Сергіївні, Пасічник  Олесі  Сергіївні, Білокриницькій  Наталії  Олексіївні  технічну  документацію  із  землеустрою

щодо  встановлення  меж  земельних  ділянок  в натурі ( на місцевості) загальною  площею 0,3761 га, за адресою с.Семенівка вул..Шкільна,43.

1.1 Передати  у  приватну  власність  громадянам Кравчук  Галині Сергіївні, Пасічник Олесі Сергіївні, Білокриницькій Наталії Олексіївні  у спільну сумісну власність земельну  ділянку 0,2500 га, на  якій  розташовані  об’єкти  нерухомого  майна ( будівля), що є  їх власністю  за  адресою  с.Семенівка вул.Жовтнева (Шкільна),43  кадастровий  номер 1820882402:01:003:8032  для  індивідуального житлового , гаражного і дачного будівництва.

1.2 Передати  у  приватну  власність  громадянам  Кравчук  Галині  Сергіївні, Пасічник  Олесі  Сергіївні, Білокриницькій  Наталії  Олексіївні у спільну сумісну власність земельну  ділянку площею  0,1261 га, за адресою с.Семенівка  вул. Жовтнева (Шкільна),43  кадастровий  номер  1820882402:01:003:8031  для  ведення  особистого  селянського  господарства.

2. Вважати таким, що втратили чинність пункти «3», «3.1» , «3.2»   рішення п'ятої сесії VII скликання Семенівської сільської ради  від 06 квітня 2017 року № 125 «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж  земельних  ділянок в натурі (на місцевості)».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                    Н.В.Семенюк