Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку влітку у 2018 році

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

від «___»______ 2018 року                                                                    № ____

Про організацію оздоровлення та відпочинку
дітей
шкільного віку влітку у 2018 році

Діяльність відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради спрямована на виконання заходів, спрямованих на оздоровлення дітей, зміцнення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти, урізноманітнення та підвищення якості оздоровчого процесу.

На території Семенівської сільської ради проживають близько 400 дітей шкільного віку.  Влітку поточного року планується охопити різними видами оздоровлення не менше 65 % дітей шкільного віку.

Під особливим контролем знаходиться питання оздоровлення дітей шкільного віку, які потребують особливої соціальної уваги, а саме:
-    9  дітей — сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;

-   11 дітей з малозабезпечених сімей;

-   118 дітей з багатодітних сімей;

-    7 дітей з особливими потребами;

-    38 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій;

-    1 дитина внутрішньопереміщена з зони АТО;

-     6 дітей, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

-    1 дитина з сім’ї, що опинилась у складних життєвих обставинах.

Протягом червня на території Семенівської об’єднаної територіальної громади  будуть функціонувати 5 оздоровчих мовних  пришкільних таборів з денним перебуванням та дворазовим харчуванням за рахунок коштів сільського бюджету.

Протягом літа 2018 року в пришкільних оздоровчих мовних таборах планується проводити виховні, розважальні, культурно-масові, фізкультурно- оздоровчі та спортивні заходи, які будуть спрямовані на залучення молоді до здорового способу життя.

У всіх пришкільних оздоровчих таборах будуть створені належні умови для відпочинку та оздоровлення дітей, організації харчування, медичного обслуговування. Відділом освіти, молоді та спорту заплановано проведення конкурсу на кращу організацію роботи пришкільного табору.

Для організації харчування 210 дітей в пришкільних оздоровчих мовних таборах заплановано 56 тис.гривень та 44 тис.гривень -  для придбання путівок в оздоровчий табір «Березовий гай» (с.Скраглівка Бердичівського району).

З метою забезпечення організованого та якісного оздоровлення й відпочинку дітей у 2018 році, на виконання  ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”,   ст. 5 Закону України "Про охорону дитинства”, Програми оздоровлення та відпочинку дітей Семенівської сільської ради на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням сесії Семенівської сільської ради від 21.03.17 року № 78, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Взяти до відома інформацію заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Колесник Л.М. про прогнозовані показники щодо кількості дітей, яких планується оздоровити протягом 2018 року.

2. Відділу освіти, молоді та спорту (Колесник Л.М.):

2.1. Утворити комісію з перевірки готовності пришкільних оздоровчих мовних таборів до роботи та протягом травня здійснити дану перевірку.

2.2. Забезпечити висвітлення питання оздоровлення у засобах масової інформації та на веб-сайтах відділу освіти, молоді та спорту і сільської ради.

3. Директорам закладів загальної середньої освіти забезпечити:
      -  дотримання чинного законодавства при організації перевезення дітей до місць оздоровлення і відпочинку та у зворотньому напрямку, під час екскурсій;

- виконання  інструкцій щодо профілактики дитячого травматизму та запобігання нещасним випадкам;

- контроль за додержанням вимог протипожежної безпеки у місцях оздоровлення і відпочинку дітей протягом червня-липня 2018 року;
       - додержання санітарно-гігієнічних норм в місцях оздоровлення і відпочинку дітей протягом червня-липня 2018 року.

4. Фінансово-економічному відділу (Баценюк О.С.) забезпечити своєчасне фінансування витрат, передбачених для організації оздоровлення та відпочинку дітей протягом поточного року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Колесник Л.М.

Сільський голова                                                              Н.В.Семенюк