Святкування Дня захисту дітей в Семенівській громаді.

Традиційним є святкування Дня захисту дітей в Семенівській громаді.

Цьогоріч свято було подвійне: зранку 31 травня 2019 року вітання отримали діти під опікою та діти з особливими потребами у приміщенні Бердичіської райдержадміністрації, а о другій половині дня  вся малеча нашої громади віком 8-10 років забавлялися біля приміщення Арт-простору в Іванківціях.

Такого широкого розмаху вдалося досягти завдяки об’єднанню зусиль з  педагогами відділу освіти, молоді та спорту і працівниками Центру культури і дозвілля.

Приємною несподіванкою стала перемога у пісенному конкурсі Леонової Юлії, жительки села Закутинці, яка здобула І місце серед дітей Бердичівського району і відзначена була подарунком. Неабияку активність проявили Ходаківські Владислав та Алла, підопічні жительки села Іванківці Добролюбової Катерини Анатоліївни.

Неабияке задоволення отримали діти від перегляду вистави за мотивами казки «Коза-дереза», яке підготували їм молоді лідери Семенівської громади. Завершилось свято іграми та розвагами, таньцями та піснями.

Центр надання соціальних послуг щиро вдячний всім, хто долучився до організації і проведення заходу, голові Семенівської ОТГ Наталії Володимирівні Семенюк за придбання дитячих подарунків.