РОЗПОРЯДЖЕННЯ сільського голови

сільського голови

від 20.02.2024 року                                                                                          №   -о

Про початок проведення перевірки,
передбаченої Законом України
«Про очищення влади»

Відповідно до ст. ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» (із змінами):

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Провести перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» стосовно таких посадових осіб Семенівської сільської територіальної громади:

- Андрійчука Ігоря Анатолійовича – заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

- Голубовської Ірини Миколаївни – спеціаліста відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства;

- Родзевича Вячеслава Леонідовича – провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту;

- Стаднік Тетяни Петрівни - головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту;

- Бондар Надії Петрівни – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення.

2. Вищевказаним посадовим особам у десятиденний термін з дати початку перевірки подати до відділу  організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, за формою згідно з додатком 1 або 2 до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

3. Визначити відділ організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства (Осадчук Ю.С.) відповідальним за проведення перевірки.

4. Відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства (Осадчук Ю.С.) забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті сільської ради цього розпорядження, повідомлення про початок проходження перевірки, копій поданих заяв.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                 Наталія СЕМЕНЮК

Погоджено:

_____________Людмила ПОПОВА          _____________Ігор АНДРІЙЧУК