Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Семенівської сільської ради «Про встановлення туристичного збору на території Семенівської сільської ради»

Аналіз регуляторного впливу

проєкту рішення Семенівської сільської ради «Про встановлення туристичного збору на території Семенівської сільської ради»

 

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення сільської ради підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», зі змінами (Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1151).

Проєкт рішення Семенівської сільської ради «Про встановлення туристичного збору на території Семенівської сільської ради» розроблений відповідно до Податкового кодексу України з метою поповнення бюджету сільської ради для виконання заходів програм Семенівської сільської ради.

Регуляторний орган: Семенівська сільська рада

Розробник: відділ фінансів Семенівської сільської ради

Контакти: моб. тел. 097-771-82-31

1. Проблема, яку передбачається вирішити

Згідно п.12.3.3. ст. 12 Податкового кодексу України копія прийнятого рішення про встановлення місцевих податків та зборів або про внесення змін до них надсилається в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів (Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області), але не пізніше 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін до них.

Згідно п.12.3.4 ст. 12 Податкового кодексу України, рішення «Про встановлення туристичного збору на території Семенівської сільської ради»  повинно бути офіційно оприлюднене до 25 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування встановлюваних місцевих податків і зборів або змін.

Прийняття рішення з даного питання необхідне для прозорого та ефективного встановлення ставки туристичного збору, здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою сплати.

Рішення спрямоване на правове регулювання господарських і адміністративних відносин між суб’єктами господарювання (податковими агентами), органами місцевого самоврядування і податковими органами, а також безумовного виконання норм Податкового кодексу України.                                           

Таблиця 1

https://rada.info/upload/users_files/04345463/0cc76b1d4288f19b15796abd259ab60e.doc

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь