Про бібліотеки Семенівської сільської ради

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                           VΙΙ скликання

від  _______ 2018 року                                                  №     265

Про  бібліотеки

Семенівської сільської ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», з метою підвищення якості надання бібліотечних послуг та оптимізації бюджетних коштів, сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Утворити структурні підрозділи сільських бібліотек – бібліотечні пункти при закладах загальної середньої освіти Семенівської сільської ради: Терехівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Красівської ЗОШ І-ІІІ ступенів                              ім. Ц.Л.Посудевського, Великонизгірецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Семенівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2. Визначити, що обслуговування бібліотечних пунктів при закладах загальної середньої освіти здійснюватимуть бібліотекарі сільських бібліотек.

3. Перемістити бібліотеку села Іванківці з приміщення, розташованого за адресою: с.Іванківці, вул.Шевченка, б.42, в приміщення Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, об’єднавши бібліотечні фонди двох бібліотек.

4. Визначити, що бібліотека села Іванківці здійснює обслуговування учнів Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

5. Виконавчому комітету сільської ради спільно з директорами Терехівської ЗОШ І-ІІ ступенів (Крижба О.В.), Красівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Ц.Л.Посудевського (Балюк Ю.В.), Великонизгірецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Березюк Л.П.), Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Солом’яна Л.І.), Семенівської ЗОШ І-ІІ ступенів (Рубаносова Л.К.):

5.1. Утворити комісію з приймання-передачі бібліотечного фонду;

5.2. Здійснити приймання-передачу бібліотечного фонду протягом 1 (одного) місяця з моменту прийняття рішення сесією Семенівської сільської ради.

6. Директорам Терехівської ЗОШ І-ІІ ступенів (Крижба О.В.), Красівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Ц.Л.Посудевського (Балюк Ю.В.), Великонизгірецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Березюк Л.П.), Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Солом’яна Л.І.), Семенівської ЗОШ І-ІІ ступенів (Рубаносова Л.К.): вивести із штатного розпису посади бібліотекарів у закладах загальної середньої освіти.

7.Виконавчому комітету Семенівської сільської ради внести зміни:

7.1. До графіків роботи сільських бібліотекарів;

7.2. До посадових інструкцій сільських бібліотекарів.

8.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та  гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист)

Сільський  голова                                                                    Н.В.Семенюк