Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про стан курсової перепідготовку педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти у 2018 році

Україна

 СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

                                       ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

  РІШЕННЯ

 

від  15 листопада   2018 року                                                      № 134

 

Про стан  курсової  перепідготовку педагогічних

працівників  закладів загальної середньої та дошкільної 

освіти  у 2018 році

 

              Заслухавши інформацію головного спеціаліста відділу освіти молоді та спорту Сидорової Т.В. про  курсову перепідготовку  педагогічних працівників  закладів загальної середньої та дошкільної   освіти Семенівської сільської ради у 2017-2018 навчальному році, виконком Семенівської сільської ради зазначає,  що відділом освіти, молоді та спорту, закладами освіти   проведена значна робота по виконанню вимог Закону України «Про освіту»,  «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Типового положення  про  атестацію педагогічних працівників.  Кожен педагогічний працівник повинен пройти підвищення кваліфікації  один раз на п’ять років.

            В усіх закладах  наявне перспективне прогнозування  проходження курсової перепідготовки педагогічних працівників.   Щорічно  здійснюється, при потребі, корегування планів, складаються і затверджуються річні плани  підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.

            Відповідно до діючого законодавства, щорічно відділ освіти, молоді та спорту, враховуючи потреби ЗЗС та ДО , до 20 травня поточного року готує та подає заявку до КЗ «Житомирський обласний інститут підвищення педагогічної освіти» ЖОР про потребу  у підвищенні кваліфікації педагогічних працівників. У кінці листопада Управління освіти і  науки Житомирської облдержадміністрації наказом затверджує план проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.

       У 2018 році заявка була подана відповідно до запитів  закладів освіти на 32 педпрацівника, однак пройшли курсову перепідготовку лише 22 чол., відповідно до виділених місць. Інші працівники проходитимуть курси по мірі наявних місць.

 

       Враховуючи вищенаведене, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком сільської ради

 

ВИРІШИВ:

   1.   Інформацію відділу освіти, молоді та спорту  про курсову перепідготовку  педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної  освіти Семенівської сільської ради у 2018  році    взяти до відома.      

   2.    Відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради (Колесник Л.М.):

1) Здійснювати систематичний контроль за проходженням курсової підготовки педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Семенівської сільської ради;

2)  При плануванні курсів підвищення кваліфікації обов’язково враховувати форму навчання для тієї чи іншої категорії фахівців;

3)     Не допускати позапланового проходження курсів, не раніше як через п’ять років.

3. Керівникам  закладів загальної середньої та дошкільної освіти при здійсненні організаційних заходів з питань курсової підготовки дотримуватись чинного законодавства та Типового положення  про атестацію педагогічних працівників:

1) направляти на очну форму навчання педагогічних працівників, які мають категорію  «спеціаліст», «спеціаліст ІІ категорії» і вчителів, яким при атестації буде підтверджена категорія «спеціаліст І категорії»;

2)  направляти на заочну форму навчання педагогічних працівників, які мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», і таких, які при атестації претендують  на встановлення категорії «спеціаліст вищої категорії»;

3) направляти на очно-дистанційну форму навчання педагогічних працівників, які мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» та «спеціаліст вищої категорії»  та володіють інформаційно-комунікаційними технологіями.

       4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника  сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т.в.о. начальника  відділу освіти, молоді та спорту    Колесник Л.М.  

 

Сільський голова                                                Н.В.Семенюк

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь