Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам

ПРОЕКТ      Р І Ш Е Н Н Я

Двадцята   сесія                                                                           VΙI скликання

від                2018 року                                                                   №

Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок в натурі

(на місцевості) громадянам

Відповідно  до  ст.ст. 26, 33  Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст.ст.8, 19, 25, 55 Закону України «Про  землеустрій», ст.ст.12, 116, 118, 122 Земельного  кодексу  України,  розглянувши  заяви  громадян   та  додані  документи, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити  гр. Шевчук Наталії Михайлівні  технічну  документацію  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельних  ділянок  в натурі ( на місцевості) загальною  площею 0,2500 га, за адресою: с. Іванківці  вул. Героїв Небесної Сотні  ,43.

1.1 Передати у приватну  власність громадянці  Шевчук Наталії Михайлівні   земельну  ділянку  площею 0,2500 га, на якій розташовані  об’єкти  нерухомого  майна ( будівля) що є її  власністю  за  адресою: с. Іванківці  вул. Героїв Небесної Сотні  , 43   кадастровий номер  1820882401:11:001:8045  для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд із земель житлової  та  громадської  забудови  (присадибна ділянка).

2.  Затвердити  громадянину Римарчуку  Андрію  Леонідовичу  технічну  документацію  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельних  ділянок  в натурі ( на місцевості) загальною  площею 0,2500 га, за адресою: с. Великі Низгірці  вул. Корольова,41.

2.1 Передати у приватну  власність громадянину  Римарчуку  Андрію  Леонідовичу  земельну  ділянку  площею 0,2500 га, на якій розташовані  об’єкти  нерухомого  майна ( будівля) що є його  власністю  за  адресою:

с. Великі  Низгірці  вул. Корольова,41   кадастровий номер  1820880901:03:004:8086  для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд із земель житлової та громадської  забудови  (присадибна ділянка).

3.  Затвердити  громадянину Ткачуку  Валентину  Костянтиновичу технічну  документацію  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельних  ділянок  в натурі ( на місцевості) загальною  площею 0,2500 га, за адресою: с. Великі Низгірці  пров. Бердичівський,34.

3.1 Передати у приватну  власність громадянину  Ткачуку  Валентину  Костянтиновичу  земельну  ділянку  площею 0,2500 га, на якій розташовані  об’єкти  нерухомого  майна ( будівля) що є його  власністю  за  адресою:

с. Великі  Низгірці  пров. Бердичівський,34  кадастровий номер  1820880901:03:004:8061  для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд із земель житлової та громадської  забудови  (присадибна ділянка).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                    Н.В.Семенюк