Про підготовку закладів освіти Семенівської сільської ради до роботи у новому навчальному році

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

від 17 серпня  2017 року                                                            № ____

Про підготовку закладів

освіти Семенівської сільської ради до роботи

у новому навчальному році

Заслухавши інформацію заступника сільського голови з питань виконавчих органів ради,     т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради        Колесник Л.М. про хід підготовки закладів освіти до нового навчального 2017 - 2018 року, виконком Семенівської сільської ради зазначає, що по даному питанню проведена значна робота.

У підпорядкуванні відділу  6 шкіл та 5 дитячих садків, у яких навчається  415 учнів   та 138 вихованців,  працює  132   педагогічних    працівники  та 58 осіб  обслуговуючого персоналу.

На 2017 рік на галузь освіти ОТГ виділено 10 млн. 523 тис. грн. освітньої субвенції, яка спрямовується виключно на заробітну плату педагогічним працівникам,  та 2 млн. 177 тис. грн. додаткової дотації  - це кошти з державного бюджету. Окрім цього, Семенівською  сільською радою спрямовано власних  коштів в сумі 5 млн. 617 тис грн.

Підготовлено проект термомодернізації  Хажинської загальноосвітньої школи, реалізація якого дасть можливість створити комфортні умови учням та вихованцям дошкільного навчального  закладу в зимовий період та  економію енергоносіїв на 25 -30%. Вартість робіт за проектом  - 6 млн. 227 тис. грн.

Йде робота над тим, аби по всіх приміщеннях шкіл був wi-fi, закуплено  мультимедійні комплекси, телевізори у класні кімнати, проектори, комп’ютерну техніку як за кошти бюджету, так і з залученням благодійних коштів. Виготовлено проект будівництва мережі водопостачання від існуючої свердловини до Іванковецької школи, вартість робіт якого становить 125 тис. грн.

Закуплено кольорові принтери для дитячих садків, ноутбук та принтер для Іванковецької школи, мультимедійний проектор для Великонизгірецької школи, виготовлено віконні відливи для Красівської школи. Розпочато поточний ремонт водопроводу та каналізаційних мереж Іванковецької школи вартістю 51 тис. 623 грн.

Закуплено  одномісні сучасні парти для усіх першокласників громади, заплановано провести заміну застарілих учнівських парт  та меблів у дитячих садках.

З бюджету кожному навчальному закладу виділено кошти на фарбу.  Станом на 15 серпня проведено такі ремонтні роботи в приміщеннях навчальних закладів:

• заміна підлоги спальної кімнати ДНЗ с. Красівка - 32, 5 тис. грн.;
  • заміна підлоги їдальні та покриття лінолеумом ДНЗ с. Семенівка –35, 2 тис. грн.;
  • капітальний ремонт побутової кімнати в  ДНЗ с. Іванківці (заміна сантехніки, облицювання  стін плиткою), заміна умивальників на харчоблоці, встановлено бойлер, насосну станцію, встановлення  додаткових радіаторів – 55 тис. грн.;
  • заміна  підлоги у кабінеті фізики Семенівської ЗОШ – 29 тис. грн.;
  • завершуються роботи по заміні підлоги в їдальні Красівської ЗОШ.

Найближчим часом буде проведена  заміна опалювального котла, ремонт побутової кімнати із заміною сантехніки, ремонт внутрішньої електричної мережі в ДНЗ с.Семенівка.

Враховуючи вищенаведене, керуючись статтею 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в України»,

виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради,  взяти до відома.

2. Відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради (Колесник Л.М.):

2.1. Створити комісію з перевірки стану готовності закладів освіти Семенівської сільської ради до нового навчального року та надати до 28.08.2017 року акти про результати перевірки.

2.2.       Зміцнювати матеріально-технічну базу загальноосвітніх навчальних закладів громади.

2.4. Забезпечити організацію регулярного підвезення до місць навчання і додому учнів  шкільними  автобусами.

3. Контроль за виконанням даного рішення  залишаю за собою.

Сільський голова                                                              Н. В. Семенюк