ПРОЕКТ      Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята  сесія                                                               VΙI скликання

від      серпня   2018 року                                                        №

Положення про преміювання

працівників Центру культури і дозвілля

Семенівської сільської ради

Відповідно до рішення сільської ради від 22.06.2018 року №403 «Про створення Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради», Законів України  «Про культуру», «Про оплату праці», «Про бібліотеки та бібліотечну справу», «Про музеї та музейну справу», наказу Міністерства культури України від 18 жовтня 2005 року № 745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки» керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про преміювання працівників Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради (додається).
  2. Вважати такими, що втратили чинність рішення сесії Семенівської сільської ради від 21.03.2017 №92 ,від 20.06.2017 №185 та від 20.06.2018 №159.
  3. Контроль  за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                 Н.В.Семенюк

до рішення Семенівської сільської ради

від _______________2018 року №

про преміювання працівників

Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради

Положення про преміювання працівників Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради (далі – Положення) розроблено відповідно до Наказу Міністерства культури України від 18.10.2005 №745 (із змінами, внесеними згідно з наказом МКУ від 16.05.2017 №421) «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки».

Загальні положення

1. Метою преміювання працівників Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради (далі – Центру) є покращення їх матеріального стану та заохочення до кваліфікованого виконання обов’язків, що належать до їх трудових функцій, а також підвищення ініціативного ставлення до праці.
    2. Преміювання директора та працівників Центру (далі – працівників) здійснюється відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи Центру.
    3. Нарахування та виплата премій, надбавок, матеріальної допомоги, в тому числі на оздоровлення, працівникам Центру здійснюється відповідно до чинного законодавства на підставі розпорядження сільського голови за поданням директора Центру. Нарахування премій директору Центру здійснюється на підставі розпорядження сільського голови.

1. Джерела для преміювання та депреміювання
    1. Преміювання працівників Центру здійснюється в межах фонду оплати праці та економії фонду оплати праці, затвердженого кошторисом на відповідний рік з врахуванням змін до нього протягом року.
    2. Премії не виплачуються за час відпусток, тимчасової втрати працездатності, протягом дії дисциплінарного стягнення. Працівникам, які звільнені з роботи в місяць, за який проводиться преміювання, премії не виплачуються.
    3. Премії працівникам, які працювали неповний період, за який повинна бути призначена премія, у зв’язку з переведенням на інше місце роботи, виходом на пенсію, звільненням у зв’язку з скороченням штату, нараховуються пропорційно відпрацьованому часу.

1. Показники та підстави преміювання
    1. Працівники Центру, відповідно до завдань діяльності структурного підрозділу, преміюються з урахуванням наступних критеріїв:
  • за своєчасне та якісне виконання поставлених завдань та доручень;
  • сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, ініціатива у роботі;
  • самовдосконалення, підвищення професійності;
  • дотримання трудової дисципліни.
    1. У разі невиконання або несвоєчасного виконання поставлених завдань, доручень, трудової дисципліни, розмір визначеної премії зменшується або працівник позбавляється премії в повному обсязі за розпорядженням сільського голови виданого на підставі подання директора Центру.
    2. В окремих випадках з нагоди державних та професійних свят, а також за виконання особливих доручень, з врахування особистого внеску працівників, при економії фонду заробітної плати, може бути виплачена на підставі розпорядження сільського голови, одноразова премія.
    3. Визначення конкретної суми премії працівника (в межах виділених коштів) без обмеження максимального розміру здійснюється у відсотковому розмірі до посадового окладу або в сталій сумі з урахуванням якості та обсягу виконаних працівником посадових обов’язків і проявленої ініціативи.

4. Прикінцеві положення

4.1 Це положення набирає чинності з моменту створення Центру культури та дозвілля Семенівської сільської ради і дійсне до набрання чинності новим Положенням.

Секретар сільської ради                                                 О.М.Гортовлюк