Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про продовження дії нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Семенівської сільської ради

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять четверта сесія                                                                VΙI скликання

 

від  17 грудня 2019 року                                                                  № 788

 

Про продовження дії нормативної

грошової оцінки земель населених

пунктів Семенівської сільської ради

 

 

         З метою розробки технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Семенівської сільської ради, враховуючи положення ст. 12 Земельного кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Продовжити дію нормативної грошової оцінки земель села Малі Гадомці у 2020 році, на час проведення робіт з виготовлення та затвердження нової нормативної грошової оцінки земель села Малі Гадомці відповідно до рішення Семенівської сільської ради № 557 від 26.02.2019.

 

2. Продовжити дію нормативної грошової оцінки земель села Сингаївка у 2020 році, на час проведення робіт з виготовлення та затвердження нової нормативної грошової оцінки земель села Сингаївка відповідно до рішення Семенівської сільської ради № 556 від 26.02.2019.

 

3. Продовжити дію нормативної грошової оцінки земель села Кикишівка у 2020 році, на час проведення робіт з виготовлення та затвердження нової нормативної грошової оцінки земель села Кикишівка відповідно до рішення Семенівської сільської ради № 554 від 26.02.2019.

 

4. Продовжити дію нормативної грошової оцінки земель села Терехове у 2020 році, на час проведення робіт з виготовлення та затвердження нової нормативної грошової оцінки земель села Терехове відповідно до рішення Семенівської сільської ради № 553 від 26.02.2019.

5. Продовжити дію нормативної грошової оцінки земель села Хажин у 2020 році, на час проведення робіт з виготовлення та затвердження нової нормативної грошової оцінки земель села Хажин відповідно до рішення Семенівської сільської ради № 552 від 26.02.2019.

 

6. Відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури продовжити роботу з розробки технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земель сіл Малі Гадомці, Сингаївка, Кикишівка, Терехове, Хажин із ДП «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»

 

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

 

 

Сільський   голова                                            Н.В. Семенюк

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь