A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про продовження дії нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Семенівської сільської ради

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять четверта сесія                                                                VΙI скликання

 

від  17 грудня 2019 року                                                                  № 788

 

Про продовження дії нормативної

грошової оцінки земель населених

пунктів Семенівської сільської ради

 

 

         З метою розробки технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Семенівської сільської ради, враховуючи положення ст. 12 Земельного кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Продовжити дію нормативної грошової оцінки земель села Малі Гадомці у 2020 році, на час проведення робіт з виготовлення та затвердження нової нормативної грошової оцінки земель села Малі Гадомці відповідно до рішення Семенівської сільської ради № 557 від 26.02.2019.

 

2. Продовжити дію нормативної грошової оцінки земель села Сингаївка у 2020 році, на час проведення робіт з виготовлення та затвердження нової нормативної грошової оцінки земель села Сингаївка відповідно до рішення Семенівської сільської ради № 556 від 26.02.2019.

 

3. Продовжити дію нормативної грошової оцінки земель села Кикишівка у 2020 році, на час проведення робіт з виготовлення та затвердження нової нормативної грошової оцінки земель села Кикишівка відповідно до рішення Семенівської сільської ради № 554 від 26.02.2019.

 

4. Продовжити дію нормативної грошової оцінки земель села Терехове у 2020 році, на час проведення робіт з виготовлення та затвердження нової нормативної грошової оцінки земель села Терехове відповідно до рішення Семенівської сільської ради № 553 від 26.02.2019.

5. Продовжити дію нормативної грошової оцінки земель села Хажин у 2020 році, на час проведення робіт з виготовлення та затвердження нової нормативної грошової оцінки земель села Хажин відповідно до рішення Семенівської сільської ради № 552 від 26.02.2019.

 

6. Відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури продовжити роботу з розробки технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земель сіл Малі Гадомці, Сингаївка, Кикишівка, Терехове, Хажин із ДП «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»

 

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

 

 

Сільський   голова                                            Н.В. Семенюк

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь