Про роботу закладів культури у 2018 році

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

від __ грудня 2018 pоку                                                                       №

Про роботу закладів культури  у 2018 році

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заслухавши інформацію директора   Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради Якимчук О.В, про роботу закладів культури  у 2018 році.

В культурі Семенівської ОТГ у 2018 році пройшли великі зміни,  одним з найважливіших кроків було створення  ЦКіД Семенівської сільської ради.   Головним досягненням якого, є збереженням робочих місць та не закриття самих приміщень.

Робота Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради, спрямована на виконання, пошук та розробку інноваційних форм організації культурно – дозвілевої діяльності, на підвищення професійного рівня колективів художньої творчості; вивчення  потреб різних вікових категорій населення та втілення їх в культурно – дозвілеву діяльність, популяризацію національних культурних традицій, свят та обрядів.

Основними завданнями над якими працює ЦКіД є:

1. Надання культурних послуг мешканцям громади в задоволені духовних та естетичних потреб;
  2. Відповідно до планів роботи та звітності працівники проходять навчання з підвищення рівня кваліфікації, відвідують обласні навчальні семінари, що сприяє їх професійному зростанню та покращенню роботи.
  3. Покращення якості бібліотечних послуг та висвітлення шляхом інформаційного бібліотечного простору подій життя Семенівської ОТГ
  4. Нинішня діяльність музею спрямована на вивчення, збереження, поповнення та популяризацію тих пам’яток якими він володіє, створення нових експозицій , доповнення та удосконалення  вже існуючих.
  5. Повна робота проводиться з охорони об’єктів культурної спадщини які розташовані на території Семенівської сільської ради – це пам’ятки історії і монументального мистецтва, пам’ятники та пам’ятні знаки жертвам голодомору та політичних репресій, нововиявлені пам’ятники, пам’ятки археології.

Центр культури і дозвілля спрямовує свою роботу на розвиток аматорського мистецтва , народної творчості, бібліотечної та музейної справи, поліпшення якості культурно-освітніх послуг. Забеспечення належних умов діяльності для всіх закладів культур.

При Центрі культури і дозвілля функціонують  аматорські колективи:

-фольклорний колектив «Горлиця» ,                                                                            -жіночий вокальний колектив «Берегиня»,                                                                     - вокальний ансамбль «Калинонька»,                                                                                 - дитячий ансамбль «Сонечко»,                                                                                       -духовий оркестр,                                                                                                                 -танцювальний колектив «Ритм»

В кожному клубному закладі працюють гуртки різні за жанром

• Гурток художнього слова                                                                                    -    Драматичний гурток                                                                                                    -   Дитячий фольклорний гурток                                                                                  -   Гуртки настольного тенісу                                                                                  -  Гурток бісероплетіннь                                                                                           -   Дорослий вокальний                                                                                                   -   Дитячий вокальний                                                                                               -   Гурток краєзнавчо-туристичний.

З метою покращення нашої спільної роботи щовівторка проводяться  методичні дні та семінарські заняття  для бібліотекарів та клубних працівників.

За короткий термін  працівники культури не тільки згуртувалися, але й долучилися до спільної  співпраці проведення більш якісних заходів, заохочуючи активну талановиту  молодь. Наші колективи постійні учасники багатьох загальних заходів громади.

Працівники клубних та бібліотечних установ тісно співпрацюють з місцевими школами  та дитячими садочками, громадськими організаціями.

Робота закладу ведеться згідно річного плану, який  обговорюється на художньо-методичній раді працівниками  культури.

Протягом 2018 року працівниками культури  було проведено різні за формою та тематикою культурно-дозвілеві заходи в яких висвітлювали події місцевого, загальнонародного та державного значення.

Ми вдячні  аматорам-учасникам творчих колективів, які  відвідують гуртки та приймають активну участь в заходах. Це люди, закохані в мистецтво, своєю творчістю несуть  добро і радість у кожну домівку, а наші фахівці завжди з готовністю допомагають їм у цій справі. Ми намагаємось будувати свою роботу так, щоб діяльність наших колективів за результатами можна було без перебільшення назвати Мистецтвом – "Мистецтвом нашої Семенівської ОТГ". Відповідальна і наполеглива праця усіх нас, у поєднанні з сумлінним відношенням до справи обов’язково принесе позитивні результати та творчі успіхи

Враховуючи вищевказане, виконком  сільської  ради

ВИРІШИВ:

1.Роботу ЦКіД  Семенівської сільської ради вважати задовільною.

2 . Творчим працівникам  Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради:

- запроваджувати  нові форми подачі фольклору;

- виявляти, розвивати та  підтримувати  молоді таланти;

- впроваджувати  нові форми і методи культурного дозвілля;

- організовувати  Центром культури і дозвілля культурно-мистецькі заходи;

- поновлювати та комплектувати музейні надбання.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                          Н.В.Семенюк