Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв по загальному фонду сільського бюджету на 2018 рік

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від  лютого  2018 року                                                                        №

Про  встановлення  лімітів  споживання  енергоносіїв по загальному фонду сільського бюджету на 2018 рік

На виконання ст.77 Бюджетного кодексу України,   пункту 10 рішення сільської  ради від 22.12.2017р. №246 "Про сільський бюджет на 2018 рік″, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв на 2018 рік по загальному фонду сільського бюджету бюджетним установам згідно з додатками 1-2.

1. Заступникам голови з питань діяльності виконавчих органів ради Колесник Л.М. та Баценюк О.С.:

1. Здійснити  розподіл  та  довести помісячні ліміти  споживання  енергоносіїв  кожній  бюджетній  установі в розрізі енергоносіїв.

1. Здійснювати щомісячний аналіз споживання енергоносіїв підвідомчими бюджетними установами. В разі недотримання  лімітів  споживання  енергоносіїв вживати жорстких заходів щодо порушників  та для виправлення ситуації.

1. Керівникам бюджетних установ забезпечити укладання угод по кожному виду  енергоносіїв  у  межах  встановлених  даним рішенням  лімітів   споживання енергоносіїв. Протягом року забезпечувати стовідсотковий рівень оплати за поточне споживання енергоносіїв в межах встановлених лімітів.

1. Контроль  за  виконанням даного рішення  залишаю за собою.

Сільський  голова                                                     Н.В.Семенюк

Додаткиhttps://rada.info/upload/users_files/04345463/8a0eaac95e075264ebe965d0fee0e52c.xls