Про затвердження заходів щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від                 2018  року                                                               №

Про затвердження  заходів

щодо підготовки до пропуску

льодоходу, повені та паводків у 2018 році

З метою організації виконання та проведення заходів щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, оперативного реагування і забезпечення захисту населення під час несприятливих погодних умов (дощові паводки,повені ,льодохід), з метою підвищення роботи виконкому, пов’язаної з забезпеченням зниженням негативних наслідків даних катаклізмів на території сільської ради, керуючись Кодексом Цивільного захисту України, статтею  38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад  робочої  групи з  забезпечення зниження негативних наслідків   зимово-весняних дощових паводків, повені,льодоходу: Семенюк Наталія Володимирівна – Семенівський  сільський голова, Баценюк Олена Сергіївна    – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради,  Андрійчук Ігор Анатолійович – завідувач військово-облікового бюро ,  Шеретун Микола Миколайович  – завідувач господарства , Соломяна Лариса Іванівна – директор Іванковецької ЗОШ I-III ст., Глушкова Світлана Іванівна- в.о. головного лікаря КУ ЦПМСД, Гортовлюк Олена Михайлівна-секретар сільської ради, Наумчук Володимир Михайлович – начальник Бердичівського міжрайонного управління водного господарства (за згодою).

2.  Робочій групі:

-  провести уточнення зон можливого затоплення паводками та  водами повені , а також  перелік будівель, об’єктів та  споруд, які потрапляють до цих зон;

-  уточнити плани евакуації із зон можливого затоплення населення, тварин, машин, механізмів, кормів, мінеральних добрив і отрутохімікатів, інших  матеріальних цінностей та розміщення їх у  безпечних місцях;

-   уточнити розрахунок сил і засобів, які планується залучити на період весняно –   зимових паводків, проходження льодоходу та весняної повені;

- уточнити дані щодо наявних приватних плавзасобів, забезпечити їх готовність для залучення до дій в умовах паводка, пропуску повені на підвідомчій території;

• перевірити стан гребель та дамб   на ставках;

-   оперативно висвітлювати через сайт сільської ради питання про розвиток та хід пропуску льодоходу, паводка і повені, правила поведінки населення в цих умовах та заходи, що вживаються для забезпечення захисту населення і об’єктів господарювання.

3.  Депутатам Семенівської  сільської ради Зозулі Анатолію Борисовичу,  Рубаносовій   Людмилі Карпівні, Заруцькому Ігорю Владиславовичу, провести роз’яснювальну роботу серед населення  по підготовці  до початку весняного паводку та евакуації із зон можливого затоплення населення, тварин .

4. Керівникам ПП „Климчук”  Климчуку Миколі Петровичу , ТОВ „Агро-Сем  3” Волковій Марії Михайлівні, ФОП  „Коваль” Ковалю Геннадію Володимировичу, ФГ„ЛАДА  2005”   Пушкаруку Олександру Анатолійовичу  на період весняного паводку     організувати створення резерву  будівельних, пально-мастильних матеріалів,  назначити відповідального та закріпити для евакуації населення, тварин та   підвозу будівельних матеріалів техніку: трактори з прицепами  - чотири одиниці; погрузчик   - один.

5.  Директору  Іванковецької ЗОШ І-Ш ступенів Соломяній Ларисі Іванівні  підготувати пункт  прийому громадян, постраждалих від паводку, в приміщенні школи.

6. В. о. головному лікарю КУ ЦПМСД  Глушковій Світлані Іванівні  підготувати  необхідні медикаменти для надання першої медичної допомоги постраждалим  та організувати цілодобове чергування  працівників мед амбулаторії на час повені.

7. Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Колесник Людмилі Миколаївні забезпечити виділення автобусів для евакуації населення у випадку необхідності, підвозу предметів першої необхідності, продуктів харчування .

8.  У  випадку загрози виникнення надзвичайної ситуації ( події) та ускладненні обставин  організувати  цілодобове чергування в приміщенні  сільської  ради та надання своєчасної та  достовірної інформації до Бердичівської  районної державної адміністрації .

9. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                               Н.В.Семенюк