Виконання Семенівського сільського бюджету за січень-лютий 2017 року

Загальний фонд сільського бюджету за січень-лютий 2017 року виконано в сумі 4655,6 тис. грн. або 103,1% до плану. Із загальної суми надходжень власні доходи складають 2036,4 тис. грн.,  або виконання становить 107,4%.

Міжбюджетних трансфертів надійшло стовідсотково до плану на вказаний період і склали в сумі 2619,2 тис.грн., з них субвенцій з державного бюджету — 2238,6 тис. грн., (медичної в сумі 618,8 тис.грн., освітньої в сумі 1619,8 тис.грн.), додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 380,6тис.грн.

Надходження до спеціального фонду сільського бюджету за січень-лютий 2017 року (без урахування власних надходжень бюджетних установ) складають 4,5 тис. грн.

Видаткова частина загального фонду сільського бюджету за січень – лютий 2017 року виконана в сумі 3492,9 тис. грн., або на 67,1% до плану.
На фінансування установ соціально-культурної сфери спрямовано 51,8 відсотка обсягу видатків загального фонду сільського бюджету, або 1809,9 тис. грн., в тому числі на установи освіти - 1714,1 тис. грн., культури - 95,8тис.грн. На утримання апарату сільської ради спрямовано кошти в сумі 306,4 тис.грн.

В цілому за рахунок передачі субвенцій та дотацій районному бюджету спрямовано 1339,5 тис.грн., або 38,3 відсотка із загального обсягу видатків загального фонду сільського бюджету. Так, районному бюджету за рахунок медичної субвенції та додаткової  дотації з державного бюджету на утримання закладів охорони здоров’я  спрямовані кошти в сумі 671,7 тис. грн., та з власних коштів  в сумі 41,1 тис.грн. Крім того, районному бюджету спрямовані кошти у вигляді іншої субвенції на утримання територіального центру в сумі 86,5 тис.грн., та на оплату енергоносіїв по закладам освіти в сумі 540,2 тис. грн.

Витрати з благоустрою сіл на оплату електроенергії та утримання мереж зовнішнього освітлення за 2 місяці 2017 року склали 18,0 тис. грн., на утримання доріг використано коштів в сумі 12,0 тис.грн. Реверсної дотації до державного бюджету спрямовано в сумі 7,1 тис.гривень.