Розпорядження про скликання дев'ятої позачергової сесії сьомого скликання

Дата: 11.10.2017 11:46

сільського голови

від 10.10.2017 року                                                                            № 444

Про скликання  дев’ятої   позачергової сесії

сільської ради сьомого скликання

Відповідно  до частини 9 ст.46 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи Семенівської сільської ради скликати дев’яту позачергову сесію  сільської ради   сьомого  скликання:

I. Скликати та провести дев’яту  позачергову сесію Семенівської сільської ради сьомого скликання 12 жовтня 2017 року.

II. Встановити, що засідання позачергової сесії сільської ради відбудеться о 10 год.00 хв. в приміщенні будинку культури  с.Семенівка .

IΙΙ. На розгляд сесії винести наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 08.09.2017 р. № 212 «Про затвердження проектних заявок»

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.03.2017р.  № 71 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку  Семенівської сільської ради на 2017 рік»

3. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік

4. Про  надання  дозволу  на  розроблення технічної  документації  із  землеустрою щодо  встановлення  меж  земельних ділянокв  натурі ( на  місцевості) громадянам

5. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок громадянам

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок та передачу у приватну власність громадянам

7.Інші питання

ІV.   Секретарю сільської ради оповістити депутатів про скликання дев’ятої  позачергової сесії сільської ради.

V. На сесію сільської ради запросити заступників сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, виконуючих обов’язки  старост сіл та спеціаліста з юридичних питань.

VІ.    Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова:                                        Н.В.Семенюк