Дата: 30.10.2019 09:51

29 жовтня в приміщені бібліотеки села Хажин для працівників соціальної сфери, освітян, бібліотечних та клубних працівників Семенівської об’єднаної територіальної громади відбувся навчальний тренінг на тему «Роль об’єднаних територіальних громад у сфері протидії торгівлі людьми», за сприяння голови Семенівської Отг Наталії Володимирівни Семенюк .
Тренінг проходив в рамках проекту «Зміцнення потенціалу об’єднаних територіальних громад Житомирщини у сфері протидії торгівлі людьми» координатор проекту , голова громадської організації «Жіночий інформаційно - консультативниий центр» Ірина Бабенко.
Навчальні тренінги в громадах необхідні для проведення інформаційних заходів з попередження торгівлі людьми та надання трудовим мігрантам і подорожуючим знань про правила безпеки при працевлаштуванні за кордоном.