Відбувся урок-діалог з учнями Хажинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 13.11.2019 20:48

13.11.2019 Відбувся урок-діалог з учнями Хажинської ЗОШ І-ІІІ ст. Говорили про громаду в цілому. Які повноваження мають сільський голова, депутати, виконавчий комітет .Як проходять засідання. Чому прийняті чи не прийняті ті ,чи інші рішення і тд. Визначались з проблемами молоді. Тому що саме це непокоїло людей в усі часи, І тоді, коли ми були молодими і коли наші батьки було юними, і вони тільки обирали, якою дорогою їм піти. Як не банально це звучить, за молодими людьми майбутнє. Те, що старшим здається необхідним, для молодих людей звучить безглуздо і смішно. Так було, є і буде завжди. Перед випускникоми школи стоїть багато питань. Яку професію обрати? В який навчальний заклад піти навчатися? Дуже часто рішення приймається вже в останню хвилину, а роздуми про правильність вибору ще певний час продовжують турбувати дітей і батьків. Наше завдання,щоб вони не зневірились у своїх силах і своїй значимості для свого села, громади, держави. Над цим потрібно дуже серйозно подумати. Підсумовуючи перший ознайомчий урок –діалог варто сказати, що побажання у наших дітей дуже схожі. Вони хочуть більше спілкуватись з однолітками в межах громади і не тільки, мандруючи пізнавати навколишній світ, займатись спортом і танцями. Всі хороші, розумні діти. Хай здійсняться ваші мрії і хтось із вас обов’язково станете вчителем, архітектором ,програмістом, кухаром ,а можливо і відомим репером .Хто знає. Час покаже. Але головне ,щоб були добрими людьми.