Велосипеди медичним працівникам КНП «Центру ПМСД» Семенівської сільської ради

Дата: 02.06.2020 14:19

Велосипеди медичним працівникам

КНП «Центру ПМСД» Семенівської сільської ради

Гордістю Семенівської ОТГ є створений Центр первинної медико-санітарної допомоги, який надає первинну допомогу населенню. Станом на сьогоднішній день діяльність КНП «ЦПМСД» Семенівської сільської ради забезпечує 21 працівник, які обслуговують 3940 пацієнтів, що підписали відповідні декларації.

До складу КНП «ЦПМСД» Семенівської сільської ради входить 1 амбулаторія загальної практики сімейної медицини, 3 фельдшерсько-акушерських пункти та 6 фельдшерських пунктів. Протягом 2019 року, окрім фінансування з Національної служби здоров’я України, з бюджету громади до комунального підприємства спрямовано 597,6 тис. грн, з них на оплату енергоносіїв 100,6 тис. грн, для придбання медикаментів в сумі 87,4 тис. грн, 359,7 тис. грн - інші поточні видатки (проведено поточні ремонти у ФАП с. Хажин – 11,6 тис. грн, Сингаївка – 82,6 тис. грн та в амбулаторії с. Семенівка – 41,5 тис. гривень), придбання аналізатора сечі в сумі 31,5 тис. грн та кошти в сумі 18,4 тис. грн спрямовані для відшкодування вартості лікарських засобів по програмі «Доступні ліки».

Для мобільності і більш ефективного виконання своїх обов'язків фельдшерам та медичним сестрам було закуплено 11 велосипедів та 1 електроскутер на загальну суму 74,4 тис. гривень.