Сьогодні відбулося позачергове засідання третьої сесії восьмого скликання

Дата: 01.02.2021 14:50

В адмінприміщенні с. Хажин в 11.00 відбулася позачергова третя сесія восьмого скликання.

Були прийняті такі рішення :

????надати згоду стати співзасновником та співвласником майна КНП «Центральна районна лікарня Бердичівського району Житомирської області», що передбачає спільне управління закладом охорони здоров'я Гришковецькою селищною, Райгородоцькою, Семенівською та Швайківською сільськими радами.

????Визначити Комунальне некомерційне підприємство «Центральна районна лікарня Бердичівського району» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської, Швайківської сільських рад орендодавцем майна, яке перебуває у нього на балансі (в оперативному управлінні) та надати право (уповноважити) керівнику - директору підприємства на укладання договорів оренди нерухомого майна, загальна площа якого не перевищує 200 квадратних метрів на одного балансоутримувача, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та статуту Комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Бердичівського району» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської, Швайківської сільських рад.

????Зобов’язати головного розпорядника бюджетних коштів Комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Бердичівського району» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської, Швайківської сільських рад Райгородоцьку сільську раду Бердичівського району Житомирської області ( код ЄДРПОУ 04346669, Житомирська область, Бердичівський район, с.Райгородок, вул.Соборна,11)

- спрямовувати кошти, що надходять до бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади від діяльності підприємства КНП «Центральна районна лікарня Бердичівського району» на фінансову підтримку та розвиток матеріально-технічної бази КНП «Центральна районна лікарня Бердичівського району»;

- подавати співзасновникам звіт про надходження і спрямування коштів до КНП «Центральна районна лікарня Бердичівського району» щоквартально.

У разі недотримання вищевказаних зобов’язань головним розпорядником Семенівська сільська рада залишає за собою право ініціювати перед співзасновниками питання зміни головного розпорядника бюджетних коштів КНП «Центральна районна лікарня Бердичівського району» шляхом внесення змін до статуту Комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Бердичівського району» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської, Швайківської сільських рад

????затвердити Програму місцевих стимулів для медичних працівників первинної ланки Семенівської сільської ради на 2021 рік, яка передбачає забезпечення зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення шляхом налагодження ефективного функціонування системи надання населенню доступної і високоякісної первинної медико – санітарної допомоги на засадах сімейної медицини. А також підвищення рівня укомплектованості медичними працівниками, які надають первинну медичну допомогу, створення їм умов та заохочення до праці, наближення лікарів, за якими закріплене населення, до пацієнта.

????передати субвенцію з бюджету Семенівської сільської територіальної громади до бюджету Бердичівської міської територіальної громади на відшкодування безоплатно і на пільгових умовах відпущених лікарських засобів жителям Семенівської територіальної громади.

????надати фінансову підтримку для Комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Бердичівського району» на оплату за енергоносії.

????перерозподілити фінансову підтримку комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради на 2021 рік, а саме: зменшити з придбання медикаментів та засобів медичного призначення в сумі 220 000 грн., з інших поточних видатків в сумі 397 000 грн. та збільшити на оплату праці та нарахування в сумі 617 000 грн

????На сесії сільської ради також прийняли рішення про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти Семенівськоі сільськоі ради

????Депутати сільської ради внесли зміни до рішення «Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Семенівської територіальної громади».

Відтепер, за кошти сільського бюджету буде забезпечено харчування учнів закладів загальної середньої освіти Семенівської сільської ради у 2021 році із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей учасників АТО, учасників операції Об’єднаних сил, дітей з інвалідністю та усіх учнів 1-4 класів.

Здорове харчування - здорова нація!