До уваги громадян! Змінили місце реєстрації: повідомте вчасно податкову

Дата: 20.04.2021 18:55

До уваги громадян!

Змінили місце реєстрації: повідомте вчасно податкову

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що  громадяни зобов’язані подавати до  податкових органів відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи  протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків за формою № 5ДР (далі - Заява  № 5ДР).

У разі зміни даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи - платника податків (прізвища, імені, по батькові, дати народження, місця реєстрації (прописки)) фізичній особі необхідно подати заяву за ф. № 5ДР:

- до податкового органу за місцем реєстрації;

- до будь-якого податкового органу, якщо фізична особа тимчасово перебуває за межами населеного пункту проживання.

Для заповнення Заяви за ф. № 5ДР використовуються дані паспорта та інших документів, які підтверджують зміну таких даних.

Картка платника податків, що засвідчує присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків видається за умови пред’явлення податковому органу, до якого подавалась Заява за ф. № 5ДР, паспорта з відміткою про місце реєстрації та, у разі необхідності, документа (довідки) про реєстрацію місця проживання/перебування.

Бердичівська ДПІ  ГУ ДПС у Житомирській області