Кулінарний майстер-клас

Дата: 12.06.2021 14:03

Фото без опису Фото без опису

Кілька місяців тому в нашій громаді розпочалось впровадження Проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3) в рамках конкурсу організованого Британською Радою та Європейським Союзом, що представлений Європейською Комісією.

?????????????Ідея полягала в тому, щоб вирішити ключову проблему вітчизняної середньої освіти - її не відповідність потребам ринку праці, відсутність поєднання набуття теоретичних знань та практичних навичок. Відтак мікропроект покликаний запровадити дуальну форму навчання шляхом усунення основних недоліків традиційних форм і методів навчання, подолати розрив між теорією і практикою, освітою й реальним сектором економіки.

????Простими словами - запустити Кулінарну студію та провести серію кулінарних майстер-класів на базі ресторану "ВиноГрад" (с. Хажин Бердичівського району) для школярів Семенівської громади. Мета проєкту: допомогти молоді опанувати сучасні технології створення кулінарних виробів; ознайомити з кухонним інвентарем та правилами сервірування столу; навчити іноземної кулінарної термінології.

????Нещодавно проект відібрали!

????Діти почали готувати страви!

??Ми - безмежно щасливі!

Наталія Семенюк