Сміття – проблема не тільки нашої громади, а й усієї держави

Дата: 03.07.2021 11:55

Сміття – проблема не тільки нашоі громади, а й усієї держави .

Завжди приємно споглядати доглянуті вулиці, прибрані узбіччя, порядок біля кожного будинку, чистий ліс.

Для того, щоб це стало системою, кожен житель повинен постаратися на благо свого улюбленого села і себе зокрема. А для цього потрібно зовсім небагато – не кидати сміття на вулицях, по узбіччях, по лісосмугах ,собі під ноги, а ще потрібно виходити на суботники. У наших силах всім разом зробити наші села чистішими і красивішими. Адже це наш рідний край, наша земля!

У Хажині за ініціативи жителів вдалося розпочати збір сміття власними силами. Погодився це виконувати місцевий житель Й.Д.Павліківський .Зичимо йому здоров’я і щиро дякуємо.Сам процес збору та вивозу сміття відбувається за попереднім оголошенням.Він далекий поки що від ідельного,але вартий для наслідування .

Наталія Семенюк