Проект "Автономний ліхтар чіпляй - навколишнє середовище зберігай", підходить до свого завершення

Дата: 19.08.2021 16:36

Фото без описуФото без опису

Проект Ігор Андрійчук "Автономний ліхтар чіпляй - навколишнє середовище зберігай", який був реалізований в селі Великі Низгірці підходить до свого завершення. Це означає, що прийшов час підводити підсумки кропіткого процесу, який став наслідком пітчингу ідей лютому 2021 року в межах проєкту "Зміцнення міжсекторальної спіпраці для соціальної згуртованості".

????Пітчинг – це конкурс проектів соціальної дії за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради у співфінансуванні з органами місцевого самоврядування у якому брали участь небайдужі жителі громади і стали переможцями.

????Так ось, закінчено кропіткий процес реалізації проекту "Автономний ліхтар чіпляй - навколишнє середовище зберігай", який був реалізований в селі Великі Низгірці. Останні три ліхтарі встановлено в парковій зоні, щоб жителі села почували себе безпечно під час руху в темну пору доби. Висловлюємо вдячність всім жителям села, які брали участь у реалізації даного проекту.

#сильні_разом ????