Свято села Великі Гадомці

Дата: 12.09.2021 13:31

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Села, як і люди, мають свої біографії. У кожного вона своя - неповторна. В Семенівській громаді розташоване мальовниче село, яке зветься Великі Гадомці. Це село за географічними даними невелике, але для багатьох воно – мала Батьківщина.

Село красиве і квітуче. Але справжньою його окрасою є люди. Ми щодня бачимо їх, вони живуть поруч, вони скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця життя – то джерело людської мудрості і самовідданості. Здавна так повелося, що молоде покоління шанобливо ставиться до людей поважного віку.

Вчорашнє свято по праву розпочалося із шанування людей, які є гордістю сільської громади. На їх долю випав непосильний тягар війни. Вони захищали рідну землю в боях, своєю працею в тилу наближали велику перемогу. Захищали і захищають нашу Украіну на Сході.

Село – це щоденна праця зранку до пізнього вечора. Тож кому, як не колишнім колгоспникам знати як це пізно лягати і рано підвестися. Добра половина села у свій час працювала на фермі, інша на полі. Праця важка, але почесна, вправні доярки, вмілі телятниці, водії, трактористи, різноробочі щоденно несли свій вклад на вівтар доброї слави села.

Хочеться побажати в цей день всім хорошого настрою. Всім, і тим, хто народився та виріс у цьому прекрасному місці. І тим, хто колись приїхав в село і лишився назавжди.

Хай ніжні трелі солов’я доносяться з діброви,

Хай ваші родичі, сім’я будуть живі, здорові.

Хай Господь Бог благословить святковий стіл у хаті,

І хай ніхто не боронить, щоб ви були багаті.

Хай буде мирним небокрай, хай сонце в небі сяє.

І чарка й шкварка й коровай, і хай душа співає.

Хай лине пісня над селом, хай колосяться ниви.

Комори повняться добром, і будьте ви щасливі.

Дякую усім сільгоспвиробникам за організацію і фінансування чудового свята. Працівникам культури і аматорам сцени за гарні виступи, цікаві фотозони, виставку робіт місцевих талановитих майстринь. Кухарям за смачний плов, шашлики, юшку з пампушками. Торгівельному закладу за морозиво і сік. Всі великі молодці.

Ваша Наталія Семенюк ????