Cубсидія для сільськогосподарських товаровиробників

Дата: 07.10.2021 10:31

Фото без опису

Державою передбачено у 2021 році підтримку у вигляді субсидій на безповоротній основі для сільськогосподарських товаровиробників у розрахунку на 1 га оброблюваних угідь, на яких вирощується ГРЕЧКА, у розмірі до 5000 гривень на 1 га, але не більше ніж на 300 га оброблюваних угідь одним отримувачем.

Державна підтримка надається сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам-підприємцям:

стосовно яких не порушено справ про банкрутство та/або яких не визнано банкрутами, та/або які не перебувають на стадії ліквідації;

які не мають на 1 число місяця, в якому приймається рішення про включення до зведеної відомості отримувачів субсидії, прострочену більш як 6 місяців заборгованість з платежів, контроль та справляння яких покладено на органи ДПС.

Кінцевий термін подачі пакету документів для отримання субсидії є 15 листопада.

Для отримання роз’яснень та консультацій звертатися до Відділу фінансів Семенівської сільської ради, який знаходиться за адресою:  м. Бердичів, пл. Соборна, 23, каб. 12.