21.12.2021р. відбулися засідання постійних комісій

Дата: 21.12.2021 13:44

На зображенні може бути: 9 людей та у приміщенні На зображенні може бути: 6 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять та у приміщенні На зображенні може бути: 6 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

В рамках підготовки підготовки до пленарного засідання 12-ї сесії Семенівської сільської ради, відбулися засідання постійних комісій, головували на яких Шеретун М. М., Андрійчук І. І., Юзефович В. Н.

У засіданні комісій взяли участь сільський голова Наталія Семенюк, секретар сільської ради Олена Гортовлюк , старости, члени виконавчого комітету, начальники відділів, які доповідали з питань, внесених до розгляду, а також керівники установ сільської ради.

Депутати опрацювали проекти рішень, отримали відповіді доповідачів на питання, які виникали впродовж обговорення, та дали згоду внести проєкти рішень на розгляд чергової 12-ї сесії Семенівськоі сільської ради.

Дякую усім за участь і плідну роботу.

З повагою, Наталія Семенюк ????

#сильніші_разом