Сільський голова Наталія СЕМЕНЮК представляла Семенівську громаду на національній конференції "Лабораторія співпраці"

Дата: 10.12.2021 16:30

На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять

Вчора у Києві на запрошення команди фахівців Британської Ради в Україні (British Council British Council Ukraine) Наталія Семенюк мала за честь представляти нашу згуртовану Семенівську громаду на національній конференції "Лабораторія співпраці".

Адже впродовж цього року в нашій невеликій громаді реалізовано 11 проєктів соціальної дії за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради. Чи не найбільше у Житомирській області. Щиро дякуємо нашим активістам за наполегливу працю для досягнення поставлених цілей.

Говорили про волонтерство, співпрацю громади та бізнесу, а також про кращі практики співпраці громади та бізнесу, як соціальна ідея може бути інгредієнтом для сталого партнерства. Познайомилась з креативними та активними людьми, які змінюють нашу Україну тільки на краще. Конференція проводилась в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості», який фінансується Британською Радою та Європейським Союзом.