Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує

Дата: 28.01.2022 10:18

•

28 січня 2022 року з 14:00 до 15:00 буде проведено сеанс телефонного звязку «гаряча лінія» на тему: «Порядок реєстрації програмних РРО». Начальник відділу з надання адміністративних та інших послуг Бердичівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області Сергій ОСАДЧУК відповідатиме на запитання за телефоном (04143) 4-08-34.

31 січня 2022 року з 11:00 до 12:00 буде проведено сеанс телефонного звязку «гаряча лінія» на тему: «Застосування РРО та ПРРО». Головний державний інспектор відділу електронних сервісів Бердичівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області Сергій ОСАДЧУК відповідатиме на запитання за телефоном (04143) 4-12-02.

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області