Правоохоронці завітали до наших діток у ДНЗ « Журавлик» села Іванківці

Дата: 11.02.2022 12:56

11.02.22 правоохоронці завітали до наших діток у ДНЗ « Журавлик» села Іванківці .Діти в захваті. Поліцейські не залишають поза увагою дитячі заклади нашоі громади і ми ім дуже вдячні. Поліцейські розповіли дітям про особливості роботи поліції, нагадали правила поведінки у стінах закладу та поза його межами. Під час візиту правоохоронців діти мали змогу оглянути службовий автомобіль , його оснащення. Діти були в захваті не лише від машини з проблисковими маячками на території садочку, а й від самих поліцейських, які заходи в групу і проводили майстер-клас з правил дорожнього руху. Також офіцери поліції познайомили дітей з роботою поліції.

В кінці практичних занять діти ставили різноманітні питання своїм героям та фотографувались з ними.

Дякую??????????