Допомоги в межах програми «єПідтримка»

Дата: 30.03.2022 14:29

На зображенні може бути: текст

31 березня останній термін подання заявок на отримання допомоги в межах програми «єПідтримка».

Це визначено постановою Уряду від 26 березня 2022 року №367.

Нагадаємо, що у зв'язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну Кабмінет Міністрів України 7 березня затвердив перелік областей, жителі яких можуть отримати одноразову допомогу в розмірі 6500 грн. Програма поширюється на регіони, де тривають бойові дії: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області, а також м.Київ. Такі виплати можуть отримати наймані працівники, за яких сплачено ЄСВ, а також фізособи-підприємці всіх груп, що подали податкову звітність за 2021 рік або за IV квартал 2021 року.

Щоб отримати виплату, людина повинна працювати на умовах трудового договору, гіг-контракту або іншого цивільно-правового договору.

Уряд спрямував на ці цілі 21,45 млрд грн, що дозволяє виплатити по 6500 грн 3,3 млн осіб. Кошти держпідтримки можна витратити без обмежень.