КОНТАКТ-ЦЕНТР НСЗУ

Дата: 09.04.2022 11:25

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «контакт-центр нсзу 16-77 выдповдаемо на ваш питання 9:00-18:00 ятниця 9:00 до 16:45 як отримати медичну допомогу в умовах военного стану де знайти лкарню чи аптеку як отримати направлення або рецепт на 'доступн лки" як оплачуеться послуга нацональна служба здоров'я украйни»

Як допомогти мешканцям та внутрішньопереміщеним особам дізнатись про надання медичної допомоги та роботу медичної системи у воєнний період?

Найпростіший спосіб - зателефонувати у контакт-центр НСЗУ за номером 16-77. Всі дзвінки безоплатні. Оператори відповідають на дзвінки з 9:00 до 18:00 в робочі дні (у п’ятницю до 16:45). В інший час спрацьовує автовідповідач, який може надати відповіді на більшість питань.

Зателефонувавши на 16-77, можна дізнатись:

???? Які зміни у правилах отримання медичної допомоги діють під час воєнного стану?

???? Де знайти сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким можна укласти декларацію та що входить до безоплатного пакету послуг на первинній ланці?

???? Як отримати медичну допомогу людям, які переїхали в інші регіони через бойові дії?

????Яку допомогу надає найближча лікарня в межах Програми медичних гарантій?

???? Куди звернутися, щоб отримати медичну послугу безоплатно?

???? Які отримати “Доступні ліки”?

???? Як і де отримати препарати інсуліну?

???? У яких випадках потрібне направлення та як ним скористатись?