Здорово бути донором

Дата: 12.05.2022 16:23

Фото без опису

Здорово бути донором. Особливо, якщо заготовлена кров врятує життя наших воїнів, які отримали поранення в боротьбі за нашу свободу та незалежність України.

Чимало жителів нашої згуртованої громади вчора зголосились стати донором та завітати до Семенівської амбулаторії, щоб здати кров: Мазур Валентина, Кириця Тетяна, Василинич Тетяна, Модвіч Анна, Регалова Ірина, Павлюк Валентина, Ковальчук Людмила, Луцюк Олександр, Куліш Тетяна, Шашлюк Наталія, Ковбасюк Сніжана, Марченко Олена, Лазанюк Олена, Гуменюк Олександр, Юзік Ольга, Рудякевич Оксана, Івашкевич Роман, Ліпінський Олександр, Ліпінська Наталія, Ковбасюк Євгенія, Рижко Олена, Іськова Лвриса, Бєлякова Юлія, Мацюк Марина, Солом’яна Лариса, Бей Тетяна, Надобко Руслан, Куліш Сергій, Білоус Галина, Федорчук Віталій, Мовчан Леонід, Ковбасюк Юрій, Заверуха Олексій, Скидан Зоряна, Іващук Тетяна, Охрімчук Ольга, Корнійчук Світлана, Плечистин Ян, Ващук Богдан, Швець Марія, Стаднік Тетяна, Грубенька Марина, Стаднік Віталій, Пухальська Інна, Навроцька Ганна, Гут Вероніка, Сотнікова Людмила, Кордецька Наталія, Кордецький Сергій, Харченко І.М..

??? Дякуємо за врятовані життя