Як отримати гуманітарну допомогу

Дата: 03.05.2022 18:31

На зображенні може бути: текст «гумантарна гумантарна допомога»

Як отримати гуманітарну допомогу

Щоб долучитись до збору гуманітарної допомоги потрібно:

- донорам: визначитись з отримувачем гуманітарної допомоги (або отримувачі, зареєстровані в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги, або інші організації відповідно до статті 1 Закону України ,,Про гуманітарну допомогу?), або направляти документи про готовність надання гуманітарної допомоги з її переліком та вагою на електронну адресу aidmsp555@gmail.com;

- заявникам: заповнити форму № 1, що додається (Bit.ly/3pojbWW), додати до неї заяву про визнання вантажу гуманітарною допомогою, завірені копії документів донора про надання гуманітарної допомоги із списком та вагою допомоги, що надається.

У разі відсутності заявника в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги, необхідно заповнити заяву за формою № 2, що додається (Bit.ly/3M5Ac1M), та надіслати її на адресу aidmsp555@gmail.com одночасно із заявою про визнання вантажу гуманітарною допомогою і формою № 1.

Звернення надсилаються або до місцевих державних адміністрацій, або до керівників зон територіальної оборони за місцезнаходженням отримувача та /або набувача гуманітарної допомоги, або на електронну адресу aidmsp555@gmail.com.

У разі критичних потреб працює контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19 приймає дзвінки та запити:

?від медичних закладів — у лікарських засобах, виробах медичного призначення, у кисні, бронежилетах для екстреної допомоги чи інших потребах для термінового реагування;

?від громадян — щодо проблемних питань із забезпеченням інсулінами чи іншими лікарськими засобами в аптечних закладах.

Оператори зафіксують звернення та передадуть його для оперативного вирішення. #МОЗ триматиме на контролі усі запити.